AirPods Pro byly úspěšně představeny

Categories: Apple, Apple novinky.

Lis 10, 2019 // By:Redakce // No Comment

Řadíte se k fanouškům produktů společnosti Apple? Lze vás označit za takzvaného “jablíčkáře”? Pokud ano, určitě jste si nenechali ujít představení zbrusu nových AirPods Pro, na které řada lidí opravdu dlouhé měsíce čekala. A konečně lze říct, že po několikaměsíčním čekání se můžeme novými bezdrátovými sluchátky chlubit i my. Apple je totiž představil ke konci října. S velkou pompou představil tak světu nové AirPods Pro, které vynikají hlavně svým vynikajícím zvukem, neotřelým a nadčasovým designem, také atraktivním potlačení veškerého okolního hluku.  

Na nové sluchátka AirPods Pro se opravdu dlouhou dobu čekalo. Důvodem tomu byla vlastnost potlačení okolního hluku, což bylo velkým lákadlem pro ty, kteří mají sluchátka opravdu velice v oblibě. Pokud jste nestačili zaregistrovat velkolepé představení nových sluchátek, přibližme si je.  

Alfou omegou je prvotřídní zvuk 

To nejdůležitější na celých sluchátkách je bezesporu zvuk. Ten je i podle vývojářů alfou omegou celého produktu. Nejen, že sluchátka jako taková se pyšní skvělým zvukem, ale také potlačují dokonale okolní zvuk, což stojí ještě jednou za zmínku. Důvodem dokonalého zvuku je ekvalizér, který dokáže automaticky vyladit nízké a středí frekvence zvuku podle tvaru uživatelova ucha. Díky tomu do uší uživatele putuje opravdu jen čistý, ničím nerušený zvuk.  

Kromě toho sluchátka disponují také zesilovačem, který má vysoký dynamický rozsah. I díky tomu je zvuk dokonale čistý, což uživatelé nejen, že poznají na první poslech, ale také to následně náležitě ocení.  

Další jejich výhodou je bezesporu to, že takřka nevybíjí baterku telefonu. Pokud se bojíte, že by vás nová sluchátka stála baterku, pak jsou vaše obavy zbytečné.  

Kolik nová sluchátka stojí? 

Zájemce o zbrusu nová sluchátka pravděpodobně zajímá cena. Ta v České republice startuje na 7300 korunách. Na pultech obchodů najdeme nová sluchátka od letošního Halloweenu.  

About Redakce

Browse Archived Articles by Redakce