Apple a jeho originální pořady

Categories: Apple.

Dub 30, 2019 // By:Redakce // No Comment

Určitě jste už slyšeli o tom, že společnost Apple se nebude zaměřovat jen na technologie, jak tomu bylo doposud. V současné době se Apple rozhodl zaujmout nové diváky službami, které začne nabízet. Rozhodl se přinést nový magazínový obsah do mnohých médií, stejně tak se rozhodl přijít s novými televizními pořady, kterých má několik desítek. Nabízí se otázka, jaké konkrétní pořady jsou nyní k vidění pod logem nakousnutého jablíčka. 

Jak již bylo zmíněno, Apple má několik desítek originálních televizní pořadů a filmů, které budou vysílany v dílech. Podle odhadů má být takových filmů a seriálů i dvacet desítek. Jednotlivé filmy a seriály by měly debutovat v nové službě Apple TV+, a to koncem tohoto roku. Je však třeba říct, že informace o jednotlivých pořadech zatím nejsou zcela jasné. Důvodem je to, že zatím se jednotlivé snímky teprve natáčí. Bude se tak opravdu jednat o novinky, které jistě doposud svět neviděl. 

I když informace o jednotlivých pořadech jsou stále nejasné, je třeba říct, že o mnohých sériích se toho už hodně ví. S natáčecími dny se totiž informace o seriálech stávají opět jasnější. 

Apple TV+ plný mnoha žánrů 

Je třeba říct, že Apple TV+ bude televize, kde si každý přijde na své. Bude zde něco pro milovníky dokumentů a dokumentaristiky obecně, jelikož už nyní vznikají zajímavé dokumentární seriály. Stejně tak si přijdou na své milovníci sci-fi, kterým se taktéž natáčí seriál v tomto žánru. 

Pokud jste spíše milovníkem thrillerů, taktéž si přijdete na své s originálními filmoýámi snímky. Samozřejmě tu bude něco pro nadšence do různých show či dramat. 

Jména prvních vlaštovek 

Jak již bylo zmíněno, s plynoucími natáčecími dny se konečně začíná trochu vyjasňovat více informací o jednotlivých snímcích a pořadech, které budou na Apple TV+ k vidění. Například ze sci-fi žánrů se mohou milovníci sci-fi těšit na seriál Úžasné příběhy, milovníci dokumentaristiky budou nadšeni z dokumentárního seriálu Domov a fanoušci thrillerů si určitě nenechají ujít psychologický thriller Služebník.

About Redakce

Browse Archived Articles by Redakce

Related