Apple dodává k Apple Watch Sport plastovou nabíjecí koncovku!

Categories: Apple Watch // Tags: .

Dub 24, 2015 // By:Lenka Vahova // No Comment

Dnes je ten den, kdy Apple konečně uvedl na trh své hodinky Apple Watch. Nyní je zatím prodává v edicích Apple Watch Sport a Apple Watch. První šťastlivci, kteří si je zakoupili si je natěšení rozbalují, avšak v krabičce Apple Watch Sport na ně čeká nemilé překvapení.

Magnetická koncovka nabíječky – MagSafe je totiž u Apple Watch Sport z plastu. Takovouto nabíječku Apple nikdy neprezentoval a vždy nám ukazoval jenom tu hezčí z kovu. Ta je i hezčí, než ta z plastu a ta plastová připomíná mnohé dnešní Applovské nabíječky.

Při zakoupení dražšího modelu Apple Watch Vám Apple už přibalí kovovou koncovku MagSafe nabíječky. Kovová nabíječka nejen že lépe působí, ale také toho více vydrží. Je však možné, že bude možné dokoupit tuto nabíječku zvlášť, jako je tomu už dnes u nabíječek pro produkty Applu.

Plastovou?

Můžeme však předpokládat, že Apple zvolil plastovou koncovku, protože se podle něj více hodí k levnější hliníkové variantě bez safírového sklíčka. Mnohem pravděpodobnější příčinou však bude nejspíš, že se jedná o nejlevnější variantu a tak Apple minimalizoval náklady na výrobu i samotného příslušenství.

About Lenka Vahova

Browse Archived Articles by Lenka Vahova