Apple nedávno oslavil půlkulaté výročí

Categories: Apple.

Dub 30, 2021 // By:Redakce // No Comment

Majitelů mobilních telefonů nebo počítačů s nakousnutým jablíčkem neustále přibývá. Ti nejnovější si už ale nepamatují, kdy vůbec došlo ke vzniku společnosti, jež se velmi brzy zařadila k americkým gigantům. Od této doby uplynulo už pětačtyřicet let. Pamatujete si nebo víte, kdo stál na samotném prahu začínající společnosti? 

Zmiňovaných pětačtyřicet let je to od doby, kdy se sešli tři spoluzakladatelé společnosti v garáži Jobsových rodičů. Tímto setkáním došlo ke vzniku technologického giganta, který si podmanil celý svět. Stejně jako v začátcích mnoha podobných byznysů, ani v tomto případě nebyly kroky snadné.  

Prvním z kroků bylo vytvoření osobního počítače 

Jedním z vůbec prvních kroků společnosti bylo vytvoření osobních počítačů. Od doby, kdy se přišlo na svět s prvním prototypem, produkty značky prošly výraznou změnou, přesto mluvíme o jedné z věci, na kterou by se nemělo zapomínat.  

Mezi obrovské milníky však patří i Apple Watch – hodinky, které nejsou jenom na parádu. Jejich funkce jsou velice, velice široké. Ještě předtím však došlo ke zrodu iPhonu, Macu a samozřejmě poté ke vzniku bezdrátových sluchátek, jež taktéž znamenaly doslova revoluci na poli hi-tech technologií.  

Apple ještě nekončí 

I když je nabízená škála produktů opravdu velmi široká a pestrá, je třeba konstatovat, že společnost ještě nekončí a chystá další novinky. Každým rokem dochází ke slavnostnímu odhalení novinek pro nadcházející sezonu, po kterých se prakticky ihned po odhalení jenom zapráší. Jestli se bude pokračovat ve stejně úspěšném duchu není jen otázkou spekulací, ale je to zcela jasné – bude. Apple totiž nepatří ke společnostem, které by se spokojily s druhým místem na žebříčku nejlepších společností v oboru, v němž působí. 

About Redakce

Browse Archived Articles by Redakce

Related