Apple novinky letošní vánoční sezony jsou odhaleny

Categories: Apple novinky.

Lis 6, 2018 // By:Redakce // No Comment

Nevíte, co vašim blízkým koupit na Vánoce? Co třeba nové produkty společnosti Apple? Apple se letos netají tím, že míří vysoko. To ostatně dokazují i další vymoženosti a vynálezy, které společnost odtajnila letos v září. Ovšem jak podzim začal, tak i skončí – Apple se rozhodl právě na konci podzimu odtajnit novinky pocházející z vánoční kolekce. Co odtajnil konkrétně?

Apple se netají tím, že dlouho napíná. Například nyní odtajnil nové iPady, které se řadí do vánoční sezony. Kromě iPadů odhalil také notebooky a miniaturní stolní počítače, které ocení jistě každý, kdo není zastáncem klasicky velkých počítačů.

Odhalování vánoční “kolekce” probíhalo v New Yorku a opět se společnost zasloužila o překvapení, která vytrhla kdekomu dech. Největším překvapením byl stolní Mac Mini.

Nejdéle byly prezentovány nové iPady

O iPadech se ví, že je to pracovní náčiní. Už v minulosti s tímto přídavkem byly opravdu prezentovány. Letošní vánoční novinky však nemají sloužit jen k pracovním účelům, ale podle vývojářů je ocení zejména hráči. Na první pohled to nevypadá nijak zvláštně, ale podle všeho se jedná o konzoli, kterou je možné vzít si kamkoli s sebou.

Již po odhalení bylo jasné, že nový iPad bude konkurovat nejen ostatním iPadům, které byly vyrobeny v minulosti, ale také notebookům. Dokonce je možné si dokoupit speciální obrazovky, které mohou fungovat jako klávesnice. Navíc jsou menší než klasické notebooky a jsou tedy praktičtější.

Kromě hráčů jsou z nových iPadů nadšeni také grafici. Na novém jablečném výrobku je možné snadno a hravě upravovat fotografie nebo využívat Apple Pencil.

Na nových iPadech chybí klasické domovské tlačítko i čtečka otisků prstů, kterou nahradila nová technologie Face ID, která rozpoznává majitele podle obličeje.

Odhalování bylo zakončeno koncertem

Dalším velkým překvapením bylo zakončení – celá tisková konference se zakončila koncertem.

About Redakce

Browse Archived Articles by Redakce