Apple Store v Česku? Ano, první vyroste v Praze

Categories: Apple novinky.

Zář 15, 2020 // By:Redakce // No Comment

Milujete produkty společnosti Apple? Každým rokem si necháváte dovézt novinky ze zahraničí, abyste je měli dřív než vaši sousedé? Pak vás potěší jedna novinka, a sice ta, že v České republice vyroste první Apple Store! Aktuálně se dokonce nabírají i noví zaměstnanci. Nepřímo to potvrdil i sám premiér Andrej Babiš, který se před několika týdny setkal s ředitelem společnosti Timem Cookem.  

Apple Store v Česku chyběl 

Milovníci produktů společnosti Apple se shodují na tom, že Apple Store je přesně to, co v České republice chybí. Proto kdyby se jeden takový Apple Store zřídil i u nás, ocenili by to, i kdyby si za ním museli jet přes půlku republiky. V současné době se mluví o tom, že se Apple Store otevře v Praze čili v hlavním městě. To je pochopitelné, je to rozhodně frekventované město, které bývá (mimo panující koronavirus) plné turistů.  

O Apple Storu se mluví už dlouhé roky 

Je pravdou, že v minulosti vzniklo několik poplašných informací, které tvrdily, že se Apple Store už otvírá. Jenže vždy, když se o tom začalo mluvit, tak zanedlouho všechno utichlo. A nakonec z toho nebylo nic. Možná proto k této informaci přistupujete skepticky, ale nyní je třeba říct, že je situace zcela jiná.  

Nyní totiž existují důkazy o tom, že by se nový Apple Store skutečně měl v Praze otevřít. Těmito důkazy se myslí pracovní inzeráty, které se začínají objevovat na internetu. Například se hledá retail pro pražskou pobočku. Zatím však nikde není uvedeno, kde se pobočka nachází.  

Inzeráty, které aktuálně visí na internetu, mají požadavky, které skutečně Apple Storu odpovídají. Lidé musí mít například zkušenosti s řízením a rozvojem společnosti, dále musí mít dostatečné informace o Apple produktech nebo službách. Taktéž by měl motivovat tým nebo být schopen plnit stanovené úkoly. 

About Redakce

Browse Archived Articles by Redakce