Apple Story prodávající chytré hodinky končí

Categories: Apple Store.

Kvě 21, 2018 // By:Redakce // No Comment

Chytré telefony pomalu ale jistě nahrazují chytré hodinky, které si kupuje skoro každý z nás. Nemůžeme se tomu divit, vždyť chytré hodinky jsou obrovskou vymožeností, která si získá nejedno srdce. V současné době jsou nejoblíbenější zejména Apple Watch, které umí doslova všechno. S mnohými takovými hodinkami se dá platit, s jinými se zvedáte hovory a přijímáte textové zprávy. Do nynějška jste konkrétně Apple Watch mohli koupit ve speciálních Apple Storech, kde se zaměřovali jenom na hodinky jako takové. Bohužel všechny tyto obchody končí.

Apple Storů, které prodávaly výhradně hodinky Apple Watch, bylo hned několik. Bohužel s postupem času se zavírala jedna prodejna za druhou. Nyní přišel čas na zavření úplně poslední obchod specializující se jenom na chytré hodinky. Poslední zatím fungující obchod se nachází v Tokiu, konkrétně v obchodním domě Isetan.

Proč se zavírá i poslední prodejna?

Většina prodejen prodávajících čistě Apple Watch se uzavřela z toho důvodu, že se v blízké vzdálenosti otevřel jiný Apple Store, kde už měli všechno na jednom místě. Bylo tedy jasné, že prodejny jen s jedním výrobkem společnosti Apple neobstojí, proto se museli uzavřít.

Stejně tomu je i s poslední prodejnou. Přímo naproti obchodního centra Isetan se totiž otevřel nový App Store, o němž se už nyní ví, že bude prosperovat skutečně výjimečně.

Kdy dojde k uzavření prodejny?

Je to však velká škoda. Poslední fungující prodejna Apple Watch v Tokiu byla jedna z mála prodejen, která se zaměřovala i na prodej řemínků k Apple Watch. Nebyl to tedy obyčejný obchod, který se v ničem nelišil od ostatních, právě naopak.

Obchod by měl podle dostupných informací zavírat v polovině května, konkrétně 13. května tohoto roku. Pokud tedy máte cestu do Tokia, můžete ji ještě navštívit do zmíněného data.

About Redakce

Browse Archived Articles by Redakce