Apple vydal čtvrtou betaverzi systému watchOS 3.2.3 pro vývojáře

Categories: Apple Watch.

Čvn 15, 2017 // By:Redakce // No Comment

Společnost Apple čerstvě vydal čtvrtou betaverzi systému watchOS 3.2.3. Tato betaverze je určena pro všechny registrované vývojáře a je nyní dostupné ke stažení přímo na stránkách developer.apple.com. Tento počin, kdy Apple právě vydal watchOS 3.2.2 pro všechny vývojáře, kteří si nyní watchOS 3.2.3 Beta 4 mohou vyzkoušet. Ti, kteří mají své hodinky Apple Watchjiž přihlášeny k testování betaverzí systému si mohou stáhnout aplikaci Apple Watch na iPhonu, se kterým jsou tyto hodinky spárované.

Na co nezapomenout při stahování

Hodinky musí mít před instalací aktualizace více než 50% baterie a také navíc musí být v dosahu iPhone.V prvních třech betách watchOS 3.2.3 ale nebylo vylepšení, alespoň žádné vylepšení nebo opravy chybnevyly nalezeny. Vypadá to tedy, že se verze 3.2.3 opět vztahuje jen na drobné opravy a jemná doladění.WatchOS 3.2.3 je pravděpodobně již poslední verzí systému watchOS 3, právě protože se Apple v současné době přesouvá na doladění svého nového systému watchOS 4, který byl poprvé představen na červnové WWDC.

ARKit bude skvělý pomocníkdo běžného života

ARKitje skvělým pomocníkem do běžného života a vývojáři představili tento virtuální metr jako novinku na červnové WWDC. Je opravdu skvělou vymožeností nového iOS 11. V budoucnosti ARKitmůže hrát důležitou roli v našem každodenním životě. Apple počítá s jeho využitím prakticky všude. Najdeme jej v obchodech, na výletech i jako součást objednávky nábytku, který si díky snadnému zobrazení v ARKitu doma mnohem lépe všichni představíme. AR Measure vám umožní jen tak klepnout na libovolné dva body a jednoduše vzdálenost mezi nimi snadno změřit. Z telefonu se tak rázem stane ten nejlepší metr, který jste kdy měli ve své ruce. Změříte si s ním prakticky cokoliv bez jakékoliv sebemenší námahy a to na milimetr přesně. Možná budete překvapeni, jak moc se vám to bude hodit.

About Redakce

Browse Archived Articles by Redakce