Apple vydal další trojici videí k ovládání Apple Watch

Categories: Apple Watch.

Dub 23, 2015 // By:Lenka Vahova // No Comment

Už dvakrát jsme Vás informovali o tom, že Apple vydal videa do své příručky pro Apple Watch „Guided Tours“. Tyto videa, jak už víte mají za úkol seznámit Vás s funkcemi a možnostmi ovládání Apple Watch.

Každé video se zaměřuje na jinou funkci a tentokrát se Apple zaměřil na Apple Pay, aplikaci Workout a Activity. Na stránce Guided Tours je tak už celkem 10 videí. První video se zabývá funkcí Apple Pay. Tu na Apple Watch spustíte dvojitým stisknutím tlačítka pod digitální korunkou a následně si můžete vybírat z několika platebních karet. Ty si nastavíte v aplikaci Apple Watch na Vašem iPhonu. Přidáte kartu, ověříte SMSkou, emailem, nebo hovorem a na Vašich Apple Watch bude za chvíli k dispozici. Potom už jen dvojitě stisknete tlačítko a zaplatíte.

Workout aplikace

Další video se zabývá aplikací Workout. Ta je také předinstalovaná v Apple Watch a pomůže Vám plnit své cíle. Jednoduše si zadáte, kolik chcete spálit kalorií,  jak dlouho chcete, aby trénink probíhal a kolik kilometrů chcete uběhnout a Apple Watch odstartují Váš trénink. Nebo si také nemusíte volit Váš cíl. Informace se zapisují do kruhu, který se skládá ze tří částí. Při tréninku se na displeji Apple Watch budou zobrazovat informace, které si zvolíte. Můžete si tak navolit, aby Vám zobrazovaly, kolik jste uběhli, kolik jste spálili kalorií a také si můžete navolit, aby Vám ukazovaly čas, který už trénink probíhá.

Toto všechno si navolíte opět přes aplikaci Apple Watch na Vašem iPhonu. Poslední video se zabývá aplikací Activity. Při prvním spuštění aplikace Vás aplikace poučí, jak žít lepší a zdravější život ve třech kruzích (cílech). První je modrý kruh, ten se zabývá počtem vystoupaných pater, druhý je růžový, ten započítává pohyb a poslední se zabývá tréninkem. V této aplikaci si můžete navolit informaci jako například v aplikaci zdraví na Vašem iPhonu, tyto dvě aplikace se synchronizují. Můžete si nastavit, čeho chcete za den dosáhnout.

About Lenka Vahova

Browse Archived Articles by Lenka Vahova