Apple Watch i v prodejní verzi obsahují servisní port

Categories: Apple Watch // Tags: .

Dub 13, 2015 // By:Lenka Vahova // No Comment

Během jednoho z videí, ve kterých Apple představoval na své říjnové konferenci Apple Watch byl k vidění u Apple Watch servisní port – v tomto případě neznámý konektor, dost možně pouze konektor pro diagnostiku od Applu.

Ten se ukrýval pod vnějším obalem Apple Watch a nejspíš sloužil během vývoje Apple Watch jako servisní port, kterým Apple hodinky připojoval k počítači, aby mohl pracovat se softwarem. Co je mnohem zajímavější a o čem se doposud nemluvilo však je, že i v prodejní verzi Apple Watch se tento servisní port nachází. Je ale pod krytkou. Když tedy odděláte řemínek Apple Watch, na jedné ze stran je krytka od servisního konektoru, pod kterou se nachází servisní port.

Možnosti, k čemu bude port sloužit

Je to jedna velká neznámá, my můžeme pouze odhadovat, k čemu bude tento port sloužit. Mezi naše spekulované možnosti patří například, že když přinesete Apple Watch do Apple Storu, specializovaný odborník Vám v Genius Baru Apple Watch připojí k počítači a případně opraví softwarové problémy. Další možností je připojení externích příslušenství. K tomuto portu však běžný uživatel nemá přístup, ani kabeláž.

About Lenka Vahova

Browse Archived Articles by Lenka Vahova