Apple Watch si můžete online předobjednávat v Německu

Categories: Apple Watch.

Dub 10, 2015 // By:Lenka Vahova // No Comment

Jak Apple slíbil, tak dodržel a opravdu dnes začal přijímat jak online předobjednávky, tak klasické předobjednávky v obchodě ve vybraných zemích světa.

Mezi tyto země patří USA, Velká Británie, Austrálie, Kanada, Čína, Francie, Japonsko a námi nejbližší Německo. Právě v Německu Apple začal také dnes přijímat online předobjednávky a na oficiálních stránkách Applu si je již dnes můžete předobjednat. Apple Watch si můžete například předobjednat přes německý Apple Online Store a nechat si je doručit do Apple Storu v Drážďanech, které jsou k nám nejblíže.

Apple Watch jsou nedostatkovým zbožím

Opět, jako v případě nového Macbooku se však dostavilo rychlé zklamání a ukázalo se, že Apple Watch jsou opět bohužel nedostatkovým zbožím a v Německu si na ně počkáte i 4-6 týdnů!

Tudíž je rozhodně 24. dubna v den zahájení prodeje nečekejte. Liší se to i podle edice. Na Apple Watch Sport si dokonce počkáte až do konce června, nejdostupnějšími jsou pak klasické Apple Watch, na kteér se čeká 4-6 týdnů. Apple Watch Edition však můžete očekávat až v Srpnu, ale u tohoto modelu se dala delší dodací doba očekávat. Německo je na tom s předobjednávkami však o poznání hůře, než USA. Zde se na Apple Watch Sport můžete těšit skutečně 24. dubna v den zahájení prodeje. Na Apple Watch si počkáte také 4-6 týdnů a na Apple Watch Edition si počkáte do května.

About Lenka Vahova

Browse Archived Articles by Lenka Vahova