Apple Watch si zítra budete moci ihned koupit, dokonce v Německu

Categories: Apple Watch // Tags: .

Dub 24, 2015 // By:Lenka Vahova // No Comment

I přes veškeré zprávy informující o tom, že se zítra vlastně žádné spuštění prodeje Apple Watch nekoná, což tvrdil jednu chvíli i samotný Tim Cook nyní na povrch vyplula zpráva, že to vůbec není pravda.

Zítra hodinky Apple Watch skutečně koupíte a to bez nutnosti předchozí předobjednávky. O této zprávě informoval The New York Times a také informuje, že Apple Watch budou zítra dostupné v několika vybraných Apple Storech po celém světě. Podle deníku by měly být k dostání modely Apple Watch a Apple Watch Sport.

Předobjednávky pro nejrychlejší

Pokud jste si tedy nestihli Apple Watch předobjednat, ale i přes to byste už je chtěli zítra mít na zápěstí, stále tu je tato možnost. Zpráva se totiž týká i obchodu The Corner v Berlíně, o kterém i samotná stránka Apple.com informuje, že zde Apple Watch budou dostupné. Dále budou hodinky zítra dostupné v Dover Street Market v Tokiu a Londýně, Maxfielda v Los Angeles, Collette v Paříži a Corso Como v Miláně.

The New York Times si promluvili i s generálním ředitelem Dover Street Market a ten jim řekl, že v obchodech bude několik stovek hodinek. Konkrétně v Tokiu 350 kusů, v Londýně 570 a v Berlíně by mohlo být také několik set kusů.

About Lenka Vahova

Browse Archived Articles by Lenka Vahova