Apple Wireless Keyboard bude možná opravdu podsvícená

Dub 13, 2015 // By:Lenka Vahova // No Comment

Před pár dny jsme Vás v našem článku informovali, že Apple Wireless Keyboard bude dost možná mít podsvícení. V té době se na Apple Online Storech změnila vizualizace klávesnice od Applu a byly na ní tlačítka ke zvýšení a snížení jasu.

O několik hodin později však vše vymizelo. Dnes se ale na Apple Online Sotru v USA setkáváme s další zajímavou věcí. Apple totiž proloužil dodací dobu Apple Wireless Keyboard na 1-2 týdny. To může znamenat, že Apple opravdu vymění Apple WK, ale může to být také jenom problém, jako tomu bylo například u iPodu Shuffle, kde se jednalo o změnu dodavatele. Jinak Apple většinou zvětší dodací dobu před vydáním nové verze.

Macbook Pro bude vyřazen z nabídky

Nová verze Apple WK by přitom byla logická, neboť stará verze stále obsahuje tlačítko pro vysunutí mechaniky i přes to, že ze všech 11 Maců v nabídce obsahuje DVD mechaniku už jen jeden – klasický Macbook Pro (bez Retina displeje). Ten bude však s nejvyšší pravděpodobností brzy vyřazen z nabídky a nahradí ho 13 palcový Macbook Pro s Retina displejem. Nová klávesnice by tak místo klávesy Eject pro vysunutí mechaniky obsahovala tlačítko pro zapnutí Macu a na klávesách F5 a F6 zesilování a ztmavování podsvícení kláves.

About Lenka Vahova

Browse Archived Articles by Lenka Vahova