Kdy bude představen nový iPhone?

Categories: Iphone // Tags: .

Zář 2, 2017 // By:Lenka Vahova // No Comment

Pokud se zajímáte o technologie, pak jistě moc dobře víte, co je asi nejočekávanější novinkou letošního roku. Už nějaký ten pátek se společnost Apple každým rokem ukazuje s novým provedením naprosto fantasticky chytrého telefonu iPhone, který vždycky dojme k slzám a vyrazí dech z těla, protože tím, co všechno vždycky rok od roku umí navíc, za to by se nemusel stydět naprosto žádný jiný telefon. Díky tomu, že společnost Apple tak každým rokem napíná své možné potencionální klienty, tak své klienty stále získává. A letos tomu není jinak.

Letos se však na nový iPhone těšíme mnohem více, než kdy jindy. Je to asi z toho důvodu, že se aktuálně společnost Apple potýká se svou konkurencí, kterou je aktuálně společnost Samsung. Právě ta totiž nedávno vyslala do světa svůj telefon Samsung Galasy s8, čímž si absolutně získala i ty nejvěrnější nadšence do iPhonů a jiných výrobků společnosti Apple. Proto se Apple rozhodl udělat jeden velký tah, kterým si získá zaručeně své klienty zase zpátky.

Jaký má být nový telefon?

Kolem modelu iPhone 8 koluje už od prvního okamžiku mnoho otázek. Společnost Apple se neustále snaží zatajit ty nejdůležitější fakty, ale moc dobře se mu to bohužel nedaří, protože dnes už opravdu víme, jak bude alespoň přibližně tento mobil vypadat. Co však všechno bude umět, to bohužel nedokáže říct ještě nikdo. Co je však pravdou, tak je to, že bude mnohem lepší než jeho Samsung konkurent.

Slavnostní představení se blíží!

O novém iPhonu se spekuluje už od začátku nového roku, ale stále jsme ještě nevěděli nic bližšího o jeho představení. Konečně se však ví dokonce přesné datum, kdy se nový chytrý telefon značky Apple ukáže světu. Vše vypukne 12. září, a to konkrétně v novém divadle Steva Jobse, kde však mimo nového iPhonu bude představeno mnoho dalších výrobků.

Těšit se můžete na nový iPhone 7s, dále také iPhone 7s Plus, ukázány světu budou i Apple Watch 3. series a taky 4K Apple TV s podporou HDR.

About Lenka Vahova

Browse Archived Articles by Lenka Vahova