Co očekávat od nových iPhonů?

Categories: Iphone.

Zář 10, 2019 // By:Redakce // No Comment

Odhalování zbrusu nových produktů společnosti Apple je každým rokem velká událost. Milovníci společnosti Apple si nastavují připomínky, nechtějí propásnout vyhlášení novinek, na které si celý rok šetří. V současné době víme, že se letos představí hned několik iPhonů. Konkrétně se má jednat o tři iPhony. Ovšem nabízí se otázka, co od nových iPhonů vlastně očekávat?  

Jak budou nové iPhony vypadat? 

Kolem nových iPhonů se točí nejedno médium, mluví se o nich na mnoha webech i v mnoha diskuzích na internetu. Co se tedy o novinkách, které budou zanedlouho představeny, už ví? 

Ví se například to, že budou mít stejnou velikost displeje jako loňské modely. Všechny tři iPhony také mají obsahovat Face ID, což je pochopitelné. Touch ID by bylo jen krokem zpět. Podle všeho by měly být nové iPhony vybaveny čipy A13, také obousměrným nabíjením zařízením, jako jsou třeba Apple Watch nebo AirPods 

Na trh se má také dostat nástupce iPhonu XR, který bude k dispozici v několika barvách – konkrétně v levandulovém odstínu a také v zelené barvě. Co bude také novinkou, tak kapacita baterií, která najednou vzroste na 3 200 mAh pro nástupce iPhonu XS, což je nárůst o zhruba dvacet procent.  

Co se týče nástupců modelu iPhone XS a iPhone XS Max, podle všeho by měli mít fotoaparát s trojitým objektivem. V tom se budou lišit od iPhonu XR, který má jen dvojitý objektiv.  

Jeden iPhone bude k dispozici jenom v Číně 

Na slavnostní odhalení novinek společnosti Apple se těší doslova celý svět, ovšem Čína se podle všeho těší nejvíce. Důvodem je to, že má být jeden z iPhonů dostupný jenom v Číně. Jednat se má podle dostupných informací o 5,8palcový iPhone s podporou nano-SIM. I když je to opět jen jedna z dostupných informací, které nemusí být pravdou (přece jen k odhalení telefonů doposud nedošlo), je to možné. 

About Redakce

Browse Archived Articles by Redakce