Conan O´Brien si vystřelil z Apple Watch tattoogate

Categories: Apple Watch.

Kvě 5, 2015 // By:Lenka Vahova // No Comment

Ještě před oficiálním uvedením Apple Watch si Conan vystřelil z Apple Watch. O tom jsme Vás informovali i v našem článku Conan O’Brien zesměšnil Apple Watch. Tehdy chtěli od Apple Watch zjistit prostou věc – čas.

Hodinky jim však odmítaly čas ukázat a museli například hodinky restartovat a nakonec skončili u Siri. Žádný ze způsobů však nefungoval a tak nakonec hodinky utopili ve sklenici vody.

Conan O´brien se na Apple Watch ale zaměřil podruhé a tentokrát na problém s funkčností Apple Watch na potetované ruce, o kterém jsme Vás informovali ZDE a ZDE. Hodinky v tomto případě nedokáží snímat krevní tep a dokonce ani rozeznat ruku. Mohou za to látky, které jsou obsaženy v tetování a brání průchodu světla pro snímání.

Conan O´Brien ale přichází s geniální pomůckou za 499 dolarů, kterou podle jeho reklamy vytvořila přímo společnost Apple jako reakci na tattoogate. Pomůcka problém rozhodně vyřeší a nemusíte tak dávat tetování, ani Apple Watch pryč. Jedná se o Apple hand. Více se už dozvíte na videu níže.

Děti reagují na Apple Watch

Na Youtube kanálu The Fine Brothers bylo zveřejněno další video ze série „Kids react to“, které jako obvykle zachycuje několik malých dětí (max. 11 let), jak reagují na nejnovější produkt z dílny Apple – Apple Watch a jejich funkce.

Mnoho z nich o nových jablečných hodinkách ani neslyšelo a tak dokonce ani neví jejich název. Někteří už o nich třeba slyšeli z reklamy nebo od sourozence, nicméně je neměli možnost vidět na vlastní oči a vyzkoušet si je.

The Fine Brothers jim půjčili stříbrné Apple Watch Sport s bílým sportovním náramkem a postupně je seznamují s jejich funkcemi a všemi možnostmi, co hodinky dokáží. Většina reakcí dětí je úsměvná a rozhodně pobaví. Podívejte se sami na video níže.

 

Apple až nyní získal patent na design Apple Watch

Společnost Apple získala několikc dalších patentů chránící design hodinek Apple Watch. Apple se však rozhodl, že si začne patentovat i design jednotlivých prvků hodinek, nejen celé hodinky.

V první řaděn se jedná o patent, který chrání design senzorů měřiče tepu na spodní straně hodinek. Jejich design i rozložení je unikátní a tak je jasné, že si ho Apple bude chránit.

Apple si však patentoval dokonce deisgn digitální korunky a tlačítka na boku Apple Watch, což už je o něco méně pochopitelný patent, neboť korunky jsou prvku hodinek už od nepaměti. Neznamená to však, že se teď bude Apple soudit s každým výrobcem hodinek.

Stane se tak pouze v případě, že bude použit stejný design, jako je u Apple Watch. Nakonec si Apple patentoval téměř neviditelnou hranici mezi displejem a kovovým tělem hodinek. Poslední patent chrání dokonce i místa pro uchycení náramků hodinek, které obsahují unikátní připínací systém. Veškeré náramky obsahují stejný připínací systém, takže Apple nemusel patentovat zbytečně několik systémů.

About Lenka Vahova

Browse Archived Articles by Lenka Vahova