Cvičíte doma? Apple Watch a jejich aplikace, které vám přijdou vhod

Categories: Apple Watch.

Lis 16, 2021 // By:Redakce // No Comment

I když je do léta času dost, mnozí začali s hubnutím už nyní. Možná se chtějí připravit na náročné vánoční svátky, možná se jenom chtějí cítit dobře, možná vědí, že pokud nezačnou nyní, do léta zhubnout do požadované velikosti nestihnou. Ať už je na vině domácímu cvičení cokoliv, nabízí se otázka, jestli nám něco nemůže být ku prospěchu či ku pomoci. A kupodivu ano. Apple Watch totiž nabízí aplikace, které při domácím cvičení mohou přijít vhod. 

Nike Training Club 

Některé aplikace můžete znát z mobilních verzí, nyní si je lze stáhnout i do svých chytrých hodinek. Třeba taková aplikace Nike Training Club není lidem nijak neznámá. Jedná se o bezplatnou, poměrně kvalitní aplikaci, která plně vychází vstříc potřebám cvičence. Její design je naprosto charakteristický pro ni, nabízí rovnou několik cvičení, podle kterých můžete „jet”.  

Součástí aplikace jsou i nejrůznější programy, které vaši snahu vybudovat si krásnou postavu jednoznačně podpoří a možná i trochu ozvláštní. Díky tomu, že si můžete určit, čemu dáváte přednost, jak velkou. náročnost vyžadujete nebo jak dlouho chcete cvičit, je aplikace vhodná jak pro začínající, tak pro pokročilé cvičence. 

Streaks Workout 

Pokud nemáte po ruce žádné sportovní náčiní, pravděpodobně plánujete cvičit jenom se svou vlastní váhou. A je ostatně v pořádku, tento způsob cvičení se řadí k vůbec nejefektivnějším čili za nás máte jednoznačně zelenou. Aby vám však brzy nedošla inspirace nebo abyste věděli, kde vlastně začít, doporučujeme si stáhnout aplikaci Streaks Workout, která je plná desítek různých cviků.  

Kromě toho vám nabízí možnost stanovit si vlastní cvičební plán, integrovat Apple Watch s Apple Music, zvolit si můžete i délku cvičení, která vám vyhovuje. Uživatelské rozhraní je velice sympatické, přehledné a jednoduché čili ani v tomto ohledu nebude problém. 

Carrot Fit 

Mezi další skvělé aplikace na cvičení na Apple Watch patří také appka Carrot Fit. Sice se už jedná o placenou aplikaci, ale ti, kteří ji mají, tvrdí, že se jedná o opravdu dobře investované peníze. Aplikace je totiž vtipná, což je jeden z předpokladů toho, že ji budete využívat pravidelně. Navíc cvičení nemají víc jak sedm minut, což je další plus. 

About Redakce

Browse Archived Articles by Redakce