Další informace o iPhonu 8 jsou venku!

Categories: Iphone // Tags: .

Zář 1, 2017 // By:Lenka Vahova // No Comment

Svět technologií je dnes velice hojně měnící se. Přece jenom každý den je nám ukázána novinka, kterou jednoznačně musíme mít. V posledních letech se však svět technologií točí hlavně kolem iPhonů a ostatních produktů společnosti Apple. Přece jenom tyto jejich produkty jsou opravdu fenomenální a kvalitní a jen málokterá společnost se dostane na tak vysokou úroveň, jakou stanovila společnost Apple.

V posledních pár měsících se to však jedné společnosti povedlo. Jedná se o společnost Samsung, která si celý svět podmanila svou novinkou v podobě chytrého telefonu Samsung Galaxy S8. Tento telefon naprosto překročil všechny hranice, které stanovil poslední model iPhonu. Jenže s tím se Apple samozřejmě nemohl smířit a tak začal vyrábět aktuální novinku, kterou konečně ukáže světu už v září!

12. září bude spekulacím konec

Každý rok se společnost Apple snaží o to, aby byl představen nový telefon. Letos to má být už iPhone 8, o němž však koluje už řada spekulací. Nikdo neví, jak vlastně tento telefon bude vypadat, nikdo neví, co v sobě bude skrývat. Jen postupem času se odkrývají informace, které údajně mají vypovídat o tom, jak vlastně tento telefon má vypadat. 12. září se však má konečně ukázat světu, a to v novém divadla Steva Jobse.

Nicméně co je už však jasné, je to, že má daleko překročit konkurenta v podobě telefonu Samsung Galaxy S8. Apple si totiž nenechal líbit to, že ho někdo v něčem předehnal, a tak vytasil několik es ze svého rukávu.

Jak tedy má podle aktuálních informací telefon vypadat?

iPhone 8 bude už jen mírně zaoblený, než jak jsme zvyklý. Co je však důležité zmínit, je to, že obrazovka či displej bude po celém svém obvodu. Ovšem o celoplošném displeji se už moc dobře vědělo. Měl by se světu ukázat konkrétně v šesti barvách. Černá, stříbrná a zlatá jsou samozřejmostí, ovšem přidat by se k těmto barvám měla i červená, modrá a růžová.

Co se týče odemykání pomocí snímání obličeje – to je ještě stále předmět spekulací. Nad tímto opravdu zatím stále můžeme polemizovat, ovšem pravda se ukáže až v polovině letošního září.

About Lenka Vahova

Browse Archived Articles by Lenka Vahova