iPhone 6 je odolnější, než Samsung Galaxy S6

Categories: Apple srovnání // Tags: .

Dub 15, 2015 // By:Lenka Vahova // No Comment

Samsungy v řadě Galaxy S jsou bezpochyby jedny z nejlepších chytrých telefonů na světě. Letošní model S6 se však až moc nápadně podobá iPhonu 6 a to mnohem více, než kdykoliv předtím.

Porovnávání mezi smartphony pokračuje v rukou běžných uživatelů

Zatímco iPhone se prodává už půl roku, Samsung Galaxy S6 10.4.2015. Samsung Galaxy S6 nabízí nejpokročilejší hardware, ale ani ten mu nepomohl, aby předehnal konkurenční iPhone 6 a to ani v grafickém testu, kde ho porazil i rok a půl starý iPhone 5S. Porovnávání však mezi těmito dvěma konkurenčními smartphony bude pokračovat a to obzvlášť teď, když míří do prodeje a dostává se do rukou běžných uživatelů. A důkazem toho je i následující video, které poukazuje na odolnost obou telefonů.

Ve videu jsou testovány pády na displej, hranu a zadní stranu telefonu. Tyto pády jsou totiž nejčastější. Je nutné zmínit, že nový Samsung Galaxy S6 má odolnější Gorilla Glass 4 a to dokonce na obou stranách. To jde vidět hned v prní sérii testů, kde je Samsung Galaxy S6 výrazně méně poškozený, než iPhone 6. Jakmile ale začala druhá série pádů na beton, Samsung Galaxy S6 okamžitě přestal fungovat a nebylo možné jej ani zapnout. A iPhone? iPhone 6 bezproblémově fungoval a to i se značným poškozením. A to dokonce i na dotik po všech těch pádech.

Video zde:

About Lenka Vahova

Browse Archived Articles by Lenka Vahova