Jaká aplikace či hra dokonale zkrátí čas?

Categories: Aplikace.

Kvě 31, 2018 // By:Redakce // No Comment

I když žijeme v rychle ubíhajícím světě, někdy ten čas ubíhá opravdu pomalu. Je to například v čekárně u doktora nebo je to taky na zastávce městské hromadné dopravy. Mnozí lidé si vždy berou s sebou knížku, aby zkrátili čas, ale pokud nejste čtecí typ, máme pro vás tip na nekonečnou mobilní hru, kterou si můžete stáhnout a hrát v době, kdy potřebujete doslova „zabít“ čas. Jakou hru máme na mysli?

Aplikací a her do mobilu je mnoho. Jeden se v nich nevyzná. Většinou máme své oblíbené hry. Na prvních příčkách žebříčku oblíbenosti se stále drží hra Candy Crush, na které se mnozí lidé stávají doslova závislí. Dříve oblíbená hra PokemonGo už upadá, ale do módy se dostává nekonečný golf, který vás chytne a už nepustí.

Dnes lze na telefonech rozběhnout i takové hry, které dříve spustil jen počítač

Díky gigantickým výkonům mnohých chytrých telefonů si můžeme dovolit hrát i takové hry, které jsme si dříve dovolit nemohli. Jsou to hry, které jsou velké, prostorné a nároční na grafiku. Naštěstí už takové hry nerozběhneme jenom na počítačích, ale i na našich mobilních telefonech. Jednou z her, která dříve jen stěží rozběhl počítač, je i hra Infinte Golf. Jedná se o nekonečnou oddychovou hru, která dokonale zabije čas především na autobusové zastávce nebo právě ve zmiňované čekárně u doktora, v níž minuty ubíhají šíleně pomalu.

Jaký je princip hry?

Princip hry je samozřejmě jednoduchý. Kdo hraje golf, ihned se stane mistrem. Vaším cílem je dostat míček do jamky. Možná se to zdá jednoduché, ale tak jednoduché to skutečně není. Míček musíte dostat za kopečky, za vodní jezírka či nesmíte strefit ptáky, kteří létají nad jamkou nebo kolem ní.

Většinou máte pouhé dvě rány, tudíž hra je o to napínavější. Když se vám to nepovede, hra automaticky skončí a musíte začít od začátku. Člověk by nevěřil, jak je tato hra chytlavá a návyková.

About Redakce

Browse Archived Articles by Redakce