Jaké jsou další oblíbené aplikace?

Categories: Aplikace // Tags: .

Lis 22, 2016 // By:Lenka Vahova // No Comment

Aplikace nyní ovlivňují náš život. V současné době je vynalezeno hned několik aplikací, které nám doslova denně hýbou s naším životem. Jedná se především o ty, jež denně používáme, a sice Messenger, Facebook nebo Instagram. Díky těmto sociálním sítím sledujeme lidi kolem sebe pomocí virtuálního světa a nevídáme se s nimi ve skutečnosti. Vše ale závisí na lidech. Pouze oni musí chtít se vidět i mimo tento internetový svět.

Mezi oblíbené aplikace ale řad především ty, které jsou napojeny na zubní kartáčky. Jedná se totiž o vymoženost, která nám nahlásí, v jakém stavu je zub, jež čistíme. Takto předejdeme nákladným ošetřením u zubaře, protože vždycky přijdeme včas. Další velmi dobrá aplikace je na vajíčka. Pokud si svou proložku napojíte do mobilu, ihned vám bude říkat, jaké vejce z kterého místa byste měli použít první. Jedná se o to, že nějaké vejce může být v proložce déle než to, jež si hodláte vzít. Samozřejmě vám také prozradí, jež vejce je špatné a zkažené.

Aplikací je spoustu, ale ještě stojí za to zmínit jednu. Jedná se o plynovou bombu v mobilu. Mnoho lidí má rádo grilování s přáteli, ale častokrát se jako naschvál stane, že dojde plyn. Musíte tedy trapně chodit pro novou bombu. Tato aplikace vám vždy procentuálně ukáže, kolik v dané bombě máte plynu. Pojďme ale přejít k těm aplikacím, které existují speciálně pro iPhone.

 1. Moon Phase

Máte rádi Měsíc? Pak budete s touto aplikací vždy vědět, v jaké fází se tento jev nachází. Uvidíte minulé ale i budoucí cykly, které vám díky integrovanému kalendáři jen tak neuniknou. Budete mít také přehled o západu a východu slunce. Automaticky navíc budete mít nastaven denní a noční režim právě na základě tohoto západu a východu.

2. Lifeless Planet

Zajímáte se o vesmír? Jistě vás pak zajímá i život na vzdálené planetě. Pokud na tomto neobydleném druhu půdy máte podezření, že je vaše mise podvod a že na planetě není žádný život. Následně se potkáte s ženou, která žije právě zde. Ještě si myslíte, že se jedná o aplikace? Je to totiž hra!

About Lenka Vahova

Browse Archived Articles by Lenka Vahova