Jsou novinky z dílny Apple už konečně na skladech?

Categories: Apple, Apple novinky.

Pro 31, 2021 // By:Redakce // No Comment

Když se před několika měsíci ukázaly světu, člověk nečekal a nechtěl věřit tomu, že by na ně mohl čekat i dlouhé měsíce. Doslova lavinu způsobily nejen nové iPhony, které na to, že jsou opravdu vymazlené k dokonalosti, jsou také za příznivou cenu (bereme-li v potaz i to, že se jedná o nejnovější model). Ani jsme nestihli mrknout okem a ten, kdo si je neobjednal v předprodeji, je u sebe neměl další dva nebo tři měsíce. A ani před Vánoci ještě nebyly všude na skladě. Jaká je situace nyní, když jsou vánoční svátky už za námi? 

IPhony 13 už jsou k dispozici 

Je třeba konstatovat, že v jistých ohledech tak obrovský zájem o novinky z dílny společnosti Apple už odpadl. Ne všechny modely jsou ale na skladě, o některé je zájem stále poměrně markantní. Situace se stabilizovala například kolem modelů iPhone 13 a iPhone 13 Pro Max, kde to ještě před měsícem nevypadalo zrovna nejrůžověji.  

Sem tam můžete vidět výpadky u asi nejatraktivnějšího modelu, kterým je iPhone 13 Pro. Zejména na něj se čekalo minimálně dva měsíce a dodací lhůta se prakticky neustále oddalovala. 

Jak jsou na tom nové Apple Watch? 

A co hodinky řady 7? Bohužel ani ty nebyly od svého vydání skoro pořád na skladě. Nyní to ale vypadá, že pokud objednáte v jeden den, druhý už je budete mít doma na stole. Jinými slovy jsou na skladě, a to v jakékoli velikosti i v jakékoli barvě. Tedy, jen málokteré kombinace nejsou dostupné, ale ten, kdo úplně nelpí na jednom konkrétním provedení bude jistě potěšen informací, že většina modelů už na skladě je. 

Nový MacBook Pro hlásí problémy 

I když to zatím vypadá, že Apple dohnal veškeré své resty, které doposud měl, není tomu tak. Jedna novinka, která patřila k vůbec nejžhavějším letošního roku, zatím není na skladě a její dodání se rovná jednomu měsíci minimálně. Mluvíme o MacBooku Pro velikosti 14 a 16”. 

About Redakce

Browse Archived Articles by Redakce