Nové aplikace do iPhonu i iPadu

Categories: Ipad, Iphone.

Úno 6, 2018 // By:Redakce // No Comment

Pokud jste měli dostatek štěstí a našli jste nový přístroj pod stromečkem, nebo si nový iPhone či iPad můžete dopřát za prémie či dárkovou kartu k nákupu zařízení, první věc, kterou budete řešit je rozhodování o tom, jaké nové aplikace si můžete do zařízení stáhnout. Abyste se mohli dobře rozhodnout, zkuste se podívat na novinky, které by vám neměly ve vašich zařízeních v žádném případě chybět.

Audio a video zábava pro relax

Většina televizních kanálů a běžných sítí už v současné době nabízí nějakou aplikaci vhodnou pro streamování, která vám poskytuje snadný přístup k vysílanému obsahu. V mnoha případech bude vyžadovat autentifikaci, aby se tak při ní potvrdilo, že máte aktivní předplacenou službu. Existuje v současné době však poměrně málo internetových televizních služeb disponujících relativně přiměřenými předplatnými, které můžete použít v službě Pay TV. Pro Spojené státy americké tyto služby zahrnují společnosti jako Sling TV, DirecTV Now, PlayStation Vue, Hulu a YouTube TV, zejména i s podobnými nabídkami na různých jiných trzích. Nezapomínejte však na to, že existuje mnoho dalších služeb vhodných pro streamování videa, které však nabízejí zcela odlišný obsah od všech obvyklých televizních vysílání, jako je například známý Netflix anebo je Amazon Prime Video.

Zajímavé aplikace

Můžete samozřejmě požádat Siri o předpověď počasí, ale pokud chcete opravdu vědět podrobnější informace o počasí, podívejte se raději na aplikaci Weather Underground. Tato aplikace totiž využívá více než 250 000 meteorologických stanic vhodných pro poskytování místních předpovědí, pro zjištění aktuálních podmínek, dále i radarových zobrazení a celou řadu dalších důležitých údajů určených pro vnější prostředí, doplněných lehce přizpůsobitelnými výstrahami upozorňujícími na všechny hlavní události týkající se počasí, s které vás zaujmou. Usnadněte si svoji práci také pomocí aplikace Workflow. Tento nástroj vám totiž skvěle umožní nejen vytvářet libovolnou kombinaci akcí, ale i perfektní výkonné pracovní postupy vhodné pro váš iPhone, iPad nebo třeba pro Apple Watch.

About Redakce

Browse Archived Articles by Redakce