Nové Apple Watch budou zpestřeny o alkohol tester

Categories: Apple Watch.

Kvě 31, 2021 // By:Redakce // No Comment

Apple Watch jsou produktem, který se velice rychle zapsal do povědomí lidí a na kterém si většina lidí vypěstovala svou závislost. Musí je zkrátka mít, musí je nosit kamkoliv se hnou, protože jsou skutečně praktickým a plně funkčním společníkem usnadňujícím každodenní život. Ti nejvěrnější si dokonce kupují vždy nové a nové provedení hodinek, jelikož chtějí ozkoušet zbrusu nové funkce. Jednou z nich u novinky v podobě revolučních Apple Watch 8 i zabudovaný alkohol tester.  

Hardwarová revoluce 

Společnost Apple se snaží svými produkty zkrátka vyčnívat. A jinak tomu nebude ani v případě Apple Watch 8, které jsou už dnes označovány za produkt přinášející hardwarovou revoluci. Kromě zabudovaného alkohol testeru se ve funkčním módním doplňku bude ukrývat i schopnost monitorovat glukózu v krvi či krevní tlak.  

Zatím se se stoprocentní pravděpodobností neví, jakou technologii bude společnost známá díky svému logu nakousnutého jablka využívat. Spekuluje se však nad využíváním technologie společnosti Rockley Photonics, která má být tím hlavním dodavatelem zdraví monitorujících senzorů.  

Už to nejsou jen hodinky 

Od samotného počátku se Apple Watch neprezentují pouze jako klasické hodinky, respektive tradiční módní doplněk. Jsou naopak něčím, co vybočuje z řady a co je inspirací pro konkurenční společnosti. S oznámením příchodu nového modelu se dalo očekávat, že Apple zase něčím novým překvapí, a ono se tak stalo.  

I když budou jistě velkým tahounem monitory glukózy v krvi, zvýšený zájem o produkt by mohl mít na svých bedrech zmiňovaný alkohol tester, což je sympatický společník, kterého doma má dnes jen hrstka lidí, i když je v mnoha chvílích tak potřebný.  

Nabízí se nyní otázka, jak velkou spolehlivostí se zabudovaná funkce bude pyšnit a jak její používání bude probíhat. Na to si však budeme muset ještě nějakou chvíli počkat.  

About Redakce

Browse Archived Articles by Redakce