Nové iPady jsou na cestě. Kdy dorazí?

Categories: Apple novinky, Ipad.

Bře 26, 2018 // By:Redakce // No Comment

Milovníci iPadů jistě zaregistrovali, že se do světa vypouští nový iPad. Podle všeho by se mělo jednat o druhé zařízení, které letos dostane bezrámečkový displej. Mělo by se vzhledově jednat o většího iPhona X, vždyť i tento revoluční telefon nemá orámovaný displej. Nový iPad se měl do světa vypustit v druhé polovině letošního roku, tedy přibližně ve stejnou dobu, kdy byl představen nový iPhone X vloni. Jenže nové informace říkají něco jiného. Podle všeho se na nové iPady můžeme těšit už dříve!

Sice se ještě donedávna říkalo, že se nové iPady představí světu až v polovině roku, jenže Apple registroval své nové výrobky už nyní. Znamená to tedy, že bychom se mohli nových produktů od Applu dočkat dříve. Otázkou ale je, kdy to bude?

Registrace proběhly, očekávejme novinky každým dnem

Každý výrobek musí být ze zákona registrován do Euroasijské databáze produktů, a to ještě před samotným představením. Už zpravidla se nový výrobek od Applu registruje sotva pár měsíců před představením, nikdy se neregistruje půl roku dopředu. Pokud bychom měli pátrat v minulosti, zmínili bychom třeba MacBook, který byl zaregistrován pouhé dva měsíce před představením. Podobně se tak stalo i před představením iPhona 7 a letošní rok nebude výjimkou.

Apple v nedávné době registroval dva nové modely, které nesly označení A1954 a A1893. Podle zdrojů se jedná o nové iPady, které se tedy díky tak brzké registraci určitě představí v příštích několika měsících. Čekat do září tedy nebudeme muset.

Na jaký iPad se můžeme těšit?

Podle všeho by se nemělo jednat o letošní nejočekávanější model, kterým je iPad s bezrámečkovým displejem a FaceID, ale mělo by se jednat o aktualizaci levnějšího 9,7“. Tento výrobek byl představen v březnu a letos se čeká na jeho inovaci. Na dlouho očekávanou novinku si asi budeme muset počkat do poloviny roku.

About Redakce

Browse Archived Articles by Redakce