Novinky z dílny Apple se nestíhají dodávat

Categories: Apple, Apple Watch, Iphone.

Říj 15, 2021 // By:Redakce // No Comment

Září se neslo ve znamení nových produktů společnosti Apple. A letos se jednalo o opravdu pecky na poli technologií a elektroniky. Přišlo se na trh nejen se zcela inovativními výrobky, ale také s výrobky, které byly v porovnání s předcházejícími modely daleko cenově přijatelnější. Nelze se tedy divit tomu, jakou melu novinky z dílny Applu způsobily. Zájem byl natolik obrovský, že nyní se čeká až do listopadu na jejich dodání. Platí to nejen pro nové Apple Watch, ale i pro iPhony řady 13. 

Omezené zásoby jsou potvrzeny 

Ještě před samotným představením jednotlivých produktů se hovořilo o tom, že novinky z dílny Apple jsou jenom v omezeném množství. Po spuštění předprodejů a následných prodejů to najednou bylo potvrzeno. A jak jsme už naznačili, tato omezenost se týkala nejen nových hodinek s nakousnutým jablíčkem, ale také mobilních telefonů, které nyní byly v přijatelných rozměrech s inovativním fotoaparátem a videem.  

Za šťastlivce se mohou považovat ti, kteří si stihli ulovit své vysněné produkty prakticky ihned. Ostatní si holt musí počkat, a to nemalou dobu. Doručení se nyní odhaduje na tři až čtyři týdny, ale prodejci upozorňují, že se doba může ještě rapidně prodloužit. 

Novinky, které si podmanily svět 

Apple zkrátka letos přišel s něčím, s čím ještě nikdy nepřišel. V minulosti se nové iPhony pohybovaly v daleko vyšších cifrách než letos. Obrovskou paměť zabudovanou ve zbrusu nové modelové řadě jsme mohli získat už za pětadvacet tisíc korun, což není tak nervy drásající částka, když si to srovnáme s předcházejícími roky.  

Dokonce i zcela inovativní mobilní telefon iPhone 13 PRO lze získat se všemi vymoženostmi, s nimiž přichází a díky nimž se odlišuje od ostatních modelů na trhu za naprosto fenomenální částku (už do třiceti tisíc korun). 

Pokud jste si ještě nestihli ulovit svého nového jablíčkového společníka, musíte si zkrátka ještě počkat. Jak již bylo zmíněno, doba doručení se nyní odhaduje na tři až čtyři týdny, bohužel mnozí prodejci uvádí i dobu dodání až šest týdnů. 

About Redakce

Browse Archived Articles by Redakce