Nový MacBook Pro přichází

Categories: Macbook.

Úno 29, 2020 // By:Redakce // No Comment

Patříte mezi fanoušky technologií, které se vyznačují nakousnutým jablíčkem? V takovém případě možná sledujete svět aktuálního dění kolem společnosti Apple. A možná právě vy tedy víte, že přichází nový MacBook Pro. V nedávné době to sice bylo nepřímo potvrzeno, ale bylo to do jisté míry potvrzeno, a tak se tedy nabízí otázka, jak bude nový Mac vypadat nebo co s sebou nového přinese.  

Podle posledních informací klepe příchod nového MacBooku Pro 13” na dveře. Právě nový přístroj měl být v nedávné době registrován u Euroasijské ekonomické unie. Právě díky tomuto ustanovení, které požaduje, aby všechny nové přístroje byly registrovány ještě dříve, než vstoupí do prodeje, svět ví, že nový MacBook Pro přichází do světa.  

Databáze toho moc neříká 

I když databáze prozradila, že se světu brzy ukáže nový Mac, nic moc jiného toho neprozrazuje. Do databáze se nový notebook registroval jenom se svým strohým popisem. Popsán byl jen tak, že se bude jednat o přenosný Mac a jaký je jeho identifikátor. Identifikátor modelu je pro zajímavosti A2289.  

Pravděpodobně se pod tímto označením ukrývá MacBook, o kterém se už dlouhou dobu ve spojitosti se společností Apple mluví. Má se jednat o Mac, který bude vybaven jako Mac 16” čili který bude mít klávesnici Magic Keyboard a displej s úzkými rámečky.  

Kdy můžeme nový Mac očekávat? 

Kolem nového modelu se zatím točí jedna otázka za druhou. Například je taktéž otázkou, kdy přesně se nového modelu dočkáme. Odpověď je však zatím ve hvězdách, a tak nemůžeme plně říct, co nás vlastně čeká a kdy.  

Možná se ho dočkáme během březnového představení nových produktů, ale opět je to jen otázkou spekulací. Vše zkrátka ukážou následující týdny nebo dny, během kterých by se mělo objevit více informací o této novince, která se taktéž bude vyznačovat známým logem, a to nakousnutým jablíčkem.  

About Redakce

Browse Archived Articles by Redakce