Organizujte si svůj čas díky diáři v telefonu

Categories: Aplikace.

Led 15, 2021 // By:Redakce // No Comment

Podle posledních statistik má člověk v průměru ve svém telefonu až třicet mobilních aplikací. Řadu z nich však aktivně nevyužívá. Mezi aplikace, které však využívat budete, patří ty, které vám pomohou organizovat váš čas v novém roce. Sice se najdou mezi námi ti, kteří nedají dopustit na klasické diáře, ale pravdou je, že někteří jsou zastánci této chytřejší varianty. Jenže jaká aplikace je pro vás tou pravou? 

Pokud byste se mrkli do nabídky obchodů s aplikacemi, možná by vás zarazilo množství aplikací, které mají organizovat čas. Takové online diáře totiž mohou mít celou spoustu podob. Podívejme se na ty nejoblíbenější, ať nad výběrem nestrávíte své mládí. 

Reminder App 

Jednou z nejpřínosnějších aplikací je aplikace Reminder App. Mluvíme o aplikaci, která je snad tím nejzákladnějším, na co můžete narazit. Pokud teprve přecházíte z klasického papírového diáře na ten elektronický, je Reminder App opravdu skvělá do začátku.  

V rámci aplikace můžete přidávat nejen opakované, ale také jednorázové událost. Můžete si veškeré věci rozdělit do přehledných kategorií, také si události můžete rozdělit podle stylu. Jednotlivé události navíc lze sdílet s ostatními, kteří mají také tuto podobu diáře.  

Doo: Get Things Done 

Pokud hledáte způsob, jak zase trochu jinak plánovat svůj čas, pokud neustále přicházíte na to, jak lépe zorganizovat svůj čas, ideálním pomocníkem bude aplikace Doo: Get Things Done. Mluvíme o aplikaci, která odsuzuje různé vytváření složek nebo podsložek. Přistupuje k jednoduššímu plnění úkolu bez toho, aniž byste museli používat hromadu efektů nebo kategorií. Sází zkrátka na jednoduchost, na kterou sází i klasický papírový diář.  

I když se to nyní nemusí zdát, přesto nabízí aplikace Doo: Get Things Done opravdu skvělý a jasný přehled o všem, co ještě máte udělat a podobně. 

About Redakce

Browse Archived Articles by Redakce