Podívejte se na balení Apple Watch

Categories: Apple Watch // Tags: .

Dub 8, 2015 // By:Lenka Vahova // No Comment

O Apple Watch se poslední dobou dozvídáme stále více informací. Již pozítří 10.4 totiž budeme moci v Apple Storech po celém světě vidět Apple Watch. Už známe konkrétní ceny hodinek, modely, pásky a dokonce i přibližně víme, jak se budou Apple Watch ovládat.

Doposud však neuniklo balení, ve kterém právě Apple Watch dostanete. Přeci jen se jedná o celkem důležitou část nového výrobku, neboť si Apple na balení potrpí a nejeden fanoušek si je doma schovává a vystavuje. Čím jsou také právě Apple Watch odlišné je to, že je to první nový produkt, na kterém se nepodílel Steve Jobs.

První snímky krabičky na Instagramu

Dnes se však na sociální síti Instagram objevily první snímky krabičky, ve které dostanete Apple Watch zabalené. Oovšem tyto snímky byly v zápětí smazány. Naštěstí se na internetu objevily kopie. Kromě této krabičky unikla i krabička od koženého pásku k Apple Watch. Díky tomu se můžete už dnes podívat na snímek krabičky s 42 mm nerezových Apple Watch s páskem Milanese.

Jelikož je to Apple, opět bylo vsazeno na jednoduchost a krabička vypadá podle prvních snímků jednoduše a luxusně a podobně, jako krabička od iPhonu 6 a 6 Plus. Na dalším obrázku se můžeme podívat na krabičku koženého pásku pro edici Apple Watch. Na krabičce je vyobrazen na přední straně pásek, takže krabička už nevypadá tak čistě, jako právě u Apple Watch, nebo iPhonů. Není ale vyloučeno, že se nejedná o podvrh. Hodinky Apple Watch se začnou prodávat už 24.4.2015, takže vzniká mnoho kopií Apple Watch, které na první pohled od originálu nepoznáte a je tím pádem celkem možné, že se vůbec nejedná o reálnou krabičku Apple Watch.

About Lenka Vahova

Browse Archived Articles by Lenka Vahova