Podívejte se, jak bude probíhat nákup Apple Watch

Categories: Apple Watch.

Dub 9, 2015 // By:Lenka Vahova // No Comment

Apple už své obchody Apple Store připravil na prodej Apple Watch a přidal do nich speciální stoly a transparenty s Apple Watch.

Jak ale bude probíhat samotný nákup Apple Watch?

Apple má opět vše promyšlené do posledního detailu, aby byl Váš zážitek z nákupu co nejlepší. Apple má také vymyšlenou strategii. Když budete kupovat Apple Watch Edition, bude se k Vám chovat jinak, než když si příjdete koupit Apple Watch nebo Apple Watch Sport. 9 To 5 Mac se však nyní dozvěděl od svých zdrojů, že některé části nákupu budou u všech edicí Apple Watch totožné. Nejdříve příjdete k vitríně s Apple Watch, kde si vyberete několik kusů a postupně si je vyzkoušíte. Apple Watch budete chvíli používat a nakonec si budete moci vybrat k nim nějaké příslušenství jako jsou například přídavné řemínky.

Dokončíte nákup. Jako první si ale musíte sjednat schůzku jako když se přihlašujete k Genius Baru. To si domluvíte přes internet – Apple Online Store, nebo pomocí aplikace Apple Store. Na schůzku máte však pouze 15 minut. V případě, že nemáte rezervaci, budete si muset stoupnout do fronty a počkat, nebo jít pryč a vyčkat, až Vám Apple zašle SMS, že je k dispozici schůzka. Po příchodě do obchodu ve stanovený čas Vás přivítá zaměstnanec Apple Storu a pozve Vás k vitríně s Apple Watch. Tam si vyberete 2, nebo 3 modely Apple Watch, které budete chtít testovat a přejdete na testovací místo, kde se budou nacházet další DEMO hodinky a hadřík pro čištění displeje Apple Watch.

Apple opět myslí na detaily!

Apple je perfekcionalistická značka a proto Apple i tentokrát myslel na detaily a do Apple Storů přidal k Apple Watch iPady, které budou sloužit jako Cinema display a budou promítat informace o právě testovaných Apple Watch. Apple nezapomíná ani na bezpečnost a do stolů s Apple Watch přidává trezory, do kterých se vejde až 18 hodinek Apple Watch. Tyto trezory bude možné otevřít pomocí RFID senzoru a odemykacího mechanismu, který se nachází v Easy Pay přístrojích.

Bohužel to ale vypadá, že vystavené hodinky bohužel nabídnou pouze demo video obohacené o haptickou odezvu, ale nebudete si je moci na samotných stolech vyzkoušet. A nakonec, Apple nezapomíná ani na lidi, kteří jsou již nad Apple Watch rozhodnuti a přišli si je jenom koupit. Pro tyto lidi Apple představil novou nákupní sekci zvanou „Landing Zone“, což v překladu znamená přistávací plocha. Tady si zákazník jednoduše vybere hodinky, které si chce koupit a v další sekci Personal setup si bude moci hodinky nastavit a spárovat s iPhonem přímo v obchodě.

About Lenka Vahova

Browse Archived Articles by Lenka Vahova