Podívejte se na první unboxing Apple Watch!

Categories: Apple Watch // Tags: .

Dub 8, 2015 // By:Lenka Vahova // No Comment

Před malou chvílí jsme Vás informovali o tom, že unikla krabička od Apple Watch a koženého náramku k Apple Watch. Nyní se však posouváme o zančný kus dále, uniklo totiž vůbec první video s unboxingem chytrých hodinek Apple Watch.

Video zveřejnila francouzská stránka Metronews, která stojí za odhalením krabičky Apple Watch a následně krabičky od náramku k Apple Watch. Tímto videem se nám potvrzuje, že snímky zachycující krabičky byly pravé, neboť na videu jsou úplně stejné. Na videu se můžete podívat na unboxing 42 mm nerezových Apple Watch s Milanese páskem. Balení je opravdu jednoduché, za to krásné a luxusní a navazuje na všechny ostatní nynější balení od Applu (př. iPhone 6, 6 Plus).

Kromě samotných Apple Watch si můžeme prohlédnout i nabíjecí kabel zakončený magnetickým MagSafe konektorem, který se připína ke spodní části Apple Watch a Apple Watch se tak začnou nabíjet. Samotné Apple Watch jsou oddělené od zbytku balení v plastové krabičce, která se nachází úplně navrchu balení a pod nimi pak návod a zmíněný nabíjecí kabel, který je stočen na dně balení. MetroNews dále ukazují, jak Apple Watch vypadají na ruce.

Podívejte se zde:

About Lenka Vahova

Browse Archived Articles by Lenka Vahova