Příští rok ve znamení iPhonů s lepšími displeji

Categories: Apple novinky, Iphone.

Pro 31, 2019 // By:Redakce // No Comment

Letošní odhalení nových produktů společnosti Apple nebylo zrovna majestátní a uspokojivé. Mnozí lidé čekali víc, většina lidí byla velice zklamaná z aktuální nabídky společnosti Apple. Například iPhony se teda moc nepředvedly. Jejich displeje zůstaly naprosto stejné jako loňské, což se Applu nemusí vyplatit. Konkurence na trh přichází s daleko lepšími a vypracovanějšími displeji, tudíž shazují Apple z pomyslného žebříčku TOP produktů. Naštěstí si to Apple nenechal dlouho líbit a zmínil, že příští rok se ponese ve znamení iPhonů s lepšími displeji.  

Nejen, že se příští rok ukážou iPhony s lepším displejem, ale obecně se máme těšit na celou řadu novinek, které mají dostat společnost Apple opět na vrchol. Podle dostupných informací se mají změnit především úhlopříčky displejů, také se mají zmenšit výřezy pro TrueDepth.  

Nové displeje ocení celá škála fanoušků Applu 

Jak jsme zmínili, letošní rok byl pro fanoušky společnosti Apple poměrně zklamáním. Displeje, které tolik potřebovaly vychytat, se žádných vychytávek nedočkaly, na trhu se tak objevily mobilní telefony s displejem stejným jako vloni. Příští rok by však iPhony měly mít displeje zcela jiné, jinak vychytané, měly by mít daleko vyšší obnovovací frekvenci, než je aktuálně standardních 60Hz.  

Pokud skutečně přijdou iPhony s displejem s vyšší obnovovací frekvencí, radovat se najednou můžeme z opticky plynulejšího scrollování, také z lepšího hraní her nebo se můžeme radovat i z kvalitnějšího přehrávání videí.  

Apple musí dotáhnout konkurenci 

Pravděpodobně začne souboj s konkurencí. Konkurence totiž nyní nabízí mobilní telefony s obnovovací frekvencí 90 Hz, některé mobilní telefony označené za “herní kousky” mají dokonce obnovovací frekvenci až 120 Hz. Je tedy otázkou, s čím Apple po novém roce přijde a s jak kvalitními displeji se setkáme.  

Lze předpokládat, že se bude chtít společnost Apple se svými novými produkty dostat ke zmiňovaným herním kouskům, které se pyšní obnovovací frekvencí až 120 Hz.  

About Redakce

Browse Archived Articles by Redakce