Sledujete Irmu i přes svůj iPhone či iPad?

Categories: Ze světa.

Zář 13, 2017 // By:Redakce // No Comment

V poslední době světem otřásá jedna děsivá zpráva za druhou. Nejvíce se však světová média točí kolem hurikánu Irma. Jedná se o nejhorší hurikán za posledních sto let. Jeho síla strašně dlouho dosahovala pěti stupňů a až nedávno se jeho síla snížila na čtvrtý stupeň. Ničí všechno, co mu přijde do cesty. Je doprovázen obrovskou sílou větru. Lidé se evakuují, někteří se barikádují ve svých domech a tvoří si zásoby. Nikdo však neví, kdy tento hurikán přezdívaný aktuální apokalypsa, poleví.

Samozřejmě kolem posouvání Irmy se točí všechna média, jak již bylo zmíněno. Někteří jsou však odříznuti od svých televizí, a tak nevědí, kam se hurikán posouvá. Pokud však vlastníte iPhone, iPad nebo Mac, pak vývoj hurikánu můžete sledovat.

Jak je to možné?

I když jste na jiném kontinentu, i když se na něm aktuálně nacházíte – můžete sledovat aktuální dění ve Spojených státech amerických, kam se aktuálně přesunul hurikán Irma. Mnoho lidí má přesně tady své známé, své blízké, a tak jsou rádi za každé informace, které jsou jakkoliv podané. Jestliže potřebujete vědět, jak jsou na tom stav letišť, jaké lety kolabují, jaké jsou stále ještě naplánované, pak se zaměřte na windy.com, což je internetová stránka, díky které vývoj hurikánu Irma můžete sledovat.

Windy.com lze tak sledovat odkudkoliv. Do svého iPhonu, iPadu nebo Macu si můžete stáhnout aplikaci, která vám rychleji pomůže sledovat situaci, aniž by se cokoliv sekalo nebo aniž by bylo načítání dat pomalé.

Pray for Florida

Aktuální hurikán Irma si již vyžádal dokonce své oběti. V nedávné době se tento hurikán přesunul i na Floridu, kde probíhá evakuace. Sociální sítě se začínají plnit fotografiemi s hashtagem „Pray for Florida“, čímž vyjadřují to, že se za Floridu modlí a že si lidé sdílející fotku přejí, aby hurikán už oslábl a konečně se nemuseli lidé bát vyjít ze svých domovů.

About Redakce

Browse Archived Articles by Redakce