Stáhněte si skvělé aplikace zdarma!

Categories: Aplikace // Tags: , .

Dub 7, 2017 // By:Lenka Vahova // No Comment

Stahování v sobě nese spoustu úskalí, protože si mnohdy neuvědomíme, že aplikace, po kterých toužíme, stojí pěkný balík peněz. Jenže ceny bývají vždy naprosto malince napsané, proto se není čemu divit, když nechtíce utratíme pět set zcela zbytečně. Naštěstí nyní přišlo do App Storu spoustu nových aplikací, které jste dříve stáhly za peníze, nyní si je můžete stáhnout zcela bezplatně. Jedná se o skvělé tipy, které musíte mít ve vašem chytrém telefonu, protože se bez nich jistě neobejdete!

1. Tipard Video Converter

Nadšenci do tvorby videí pozor! Pakliže jste sháněli aplikaci, která by rychle a bez ztráty kvality dokázala konvertovat jakékoliv video nebo audio nahrávku, tady je! Tipard Video Converter je naprosto báječný! Svá konvertovaná videa nebo písně či skladby si můžete užít ve všech přenosných zařízeních, jako je iPhone, iPad či iPod) nebo si je samozřejmě můžete editovat v profesionálních softwerech. Zpracovat v této aplikaci můžete soubory MP4, WMV, AVI, MKV, MTS, MPEG, FLV, 3GP nebo MP3).

2. Chronicle

Spoustě lidem dělá problém kontrolovat si svůj stav na účtech. Tato fantastická aplikace vás ale vždy předem upozorní na to, kdy máte danou platbu zaplatit, a vy nebudete muset zbytečně co měsíc panikařit, že nevíte, kdy se blíží datum splatnosti vašich závazků. Navíc synchronizuje obsah celé aplikace skvělý iOS, a tak už nikdy nezapomenete na zaplacení. Také budete moct platit před integrované prohlížeče. Budete mít pod kontrolou i historii, tudíž si budete moct kdykoliv zkontrolovat, kam se vaše peníze poslední dobou ztratily.

3. Orion Flyer

Podnikáte a potřebujete propagovat vaše služby například ve formě letáčků? Zkuste si stáhnout aplikaci Orion Flyer, protože se tato potíž ihned vyřeší. Aplikace vám nabízí naprosto praktický editor, ve kterém si budete moci pohrát nejen s textem, ale také s obrázky, šipkami nebo různými tvary. Dostanete také velké množství profesionálních šablon, dále stovky různých fontů a širokou škálu barevných kombinací.

About Lenka Vahova

Browse Archived Articles by Lenka Vahova