Tim Cook: Apple Watch jsou první chytré hodinky

Categories: Apple Watch // Tags: , .

Bře 30, 2015 // By:Lenka Vahova // No Comment

Apple je bezesporu jednou z nejinovativnějších společností všech dob. Byli to právě oni, kdo představil první MP3, první plnohodnotně dotykový mobilní telefon, nebo třeba tablet iPad. S hodinkama to už tak však není.

Tim Cook tvrdí, že Apple vydal první chytré hodinky

I přes to Tim Cook tvrdí, že Apple vydal první chytré hodinky. Protože ty předchozí nestály za nic! Podle Tima Cooka nejde o to vytvořit produkt jako první, ale vytvořit produkt, který bude dotažený do detailu. A to Applu jde.

A to je přesně Apple Watch. Nejsou to rozhodně první hodinky s funkcí monitorovacího náramku a sportovních aktivit. Tim Cook však tvrdí, že se jedná o první hodinky dotažené do posledního detailu. Tim Cook rozhodně nepochybuje o velkém úspěchu Apple Watch, jak prozradil v Interview s Rickem Tetzelim.

Od chvíle odstupu Steva Jobse z Applu Apple několik let ztratil právě svou odvážnost. Ta se nyní však vrací a s mnohem větší sílou. Pro příklad si jen připomeňme: Mac Pro, MacBook s jediným konektorem typu C, větší iPhony a Apple Watch. A my si myslíme, že je to zatraceně dobře!

About Lenka Vahova

Browse Archived Articles by Lenka Vahova