Věděli jste, že pro telefony Apple existuje aplikace seznamující býky a krávy?

Categories: Aplikace.

Bře 31, 2019 // By:Redakce // No Comment

Opravdu se nejedná o aprílový žert. Poměrně nová aplikace startupové firmy Hectare nazvaná Tudder je jen důkazem toho, že dnes existují opravdu absurdní mobilní aplikace a že je opravdu těžké vymyslet něco, co ještě neexistuje. Mobilní aplikace Tudder se totiž rozhodla spojovat osamocené krávy a samotné býky. Je to zkrátka taková seznamka pro dobytek, kterou hlavně využívají britští farmáři. A i když se to může zdát jako hloupý vtip, aplikace je v současné době opravdu velmi využívána.  

Důvodem velké popularity a úspěchu seznamky pro dobytek je zejména fakt, že nemusí farmáři jezdit po různých trzích, aby svůj dobytek nabízeli. Je to poměrně pracné a náročné, aplikace Tudder jim jednoduše šetří čas. Přece jen vybírají býky a krávy na základě jejich informací a zdravotní karty, která je u každého profilu obsažena. A když se býk nebo kráva zamlouvá, jen se prstem přejede doprava, v opačném případě se zvolí směr doleva.  

Jak jsme zmínili, aplikace, kterou zatím mohou mít jen mobilní telefony společnosti Apple díky operačnímu systému iOS, je velmi úspěšná. Má totiž už přes třiačtyřicet tisíc uživatelů, kteří si tímto způsobem značně zkracují a zjednodušují prodej chovných krav a býků.  

Více jak čtyřicet tisíc profilů dobytka 

Pokud jste se někdy v minulosti dostali do víru klasické seznamky, víte, jak to probíhá. Zkrátka máte nabídnuto několik profilů a vy si vybíráte ten, který je vám nejsympatičtější. A ono to tak funguje i v případě seznamky pro dobytek v podobě aplikace Tudder.  

Profily například nesou název “čistokrevný býk, čtyřiadvacet měsíců, krátkorohý”. Takových podobných aplikací je v této mobilní aplikaci nespočet. V profilu pak naleznete bližší informace o zvířeti, tedy konkrétně jeho zdravotní kartu a podobné informace.  

Jak to probíhá dál?  

V případě, že chovatelé mají zájem o konkrétního býka nebo krávu, jsou automaticky přesměrováni na stránku Sell My Livestock, kde už se klasicky spojí s prodejcem.  

About Redakce

Browse Archived Articles by Redakce