Jak vypadají nové Apple Watch Series 3?

Categories: Apple Watch.

Říj 8, 2017 // By:Redakce // No Comment

Kdo by v dnešní době neznal jedinečnou značku Steva Jobse – Apple. Produkty této značky dnes má takřka každý. Je až obdivuhodné, kolik lidí každým rokem očekává unikátní představení nového modelu telefonu – ani letos tomu nebylo jinak. Slavnostní odhalení iPhonu 8, kolem kterého bylo už od počátku řada spekulací, otazníků a otázek, se konečně ukázal světu. Konkrétně to bylo 12. září v divadle Steva Jobse a musíme říct, že lidí tam bylo jako na obrovském koncertu nějaké známé hvězdy. i, kteří tam nebyli, pozorně očekávali u svých počítačových displejů.

Toto odtajňování v sobě neneslo jenom představení dnes už iPhonu 8 a iPhonu 8 Plus či u iPhonu X, ale neslo v sobě taky odhalení nových Apple hodinek. Apple Watch se stávají čím dál více populární, a tak řada lidí očekávala jenom tento jediný okamžik – a dnes už jsou Apple Watch Series 3 na světě.

Při slavnostním odhalování se zmínil i fakt, že Apple Watch se staly nejprodávanějšími hodinkami na celém světě. Inovovány byly proto, aby lidem ulehčily a zlepšily den, aby je udržely stále aktivní i v tomto dnes už pohodlném světě.

V čem jsou Apple Watch Series 3 jiné než předchozí verze?

Nové jablíčkové hodinky jsou ojedinělé hlavně v tom, že jsou nezávislé na iPhonu, což ocení hlavně ti, kteří nemají mobil neustále u sebe. Mimo to bude možné streamovat hudbu přímo z Apple Music. Na vašem zápěstí si tak budete moct pustit a poslechnou více jak 40 milionů písniček. Mají také zcela nový procesor, který je mnohem rychlejší než ty předchozí. Wi-Fi bude v těchto hodinkách o takřak devadesát procent rychlejší.

A co dál?

Mimo to mají zabudovanou i elektronickou podobu SIM karty. Anténa těchto hodinek je však v podobě celého displeje. Je neuvěřitelné, jak se tolik věcí mohlo smrknout do jedněch hodinek, které zůstávají rozměrově naprosto stejné.

About Redakce

Browse Archived Articles by Redakce