10 důvodů, proč si pořídit iPhone

Categories: Iphone.

Dub 8, 2015 // By:Lenka Vahova // No Comment

10 důvodů proč si koupit iPhone – telefon budu porovnávat s telefony s Androidem jelikož jsem telefon s Androidem měl a momentálně vlastním iPhone 6, předchozí telefon byl  SONY Xperia Z.

10 důvodů:

  1. Jelikož jsem i před Xperiou Z vlastnil iPhone 3GS a iPhone 4 mohu říci že přechod z IOS na Android je krok zpět. Porovnáním: jezdíte v Porsche a najednou jezdíte ve Felicii.
  2. iPhone se téměř neseká, kdežto u Androidových telefonů je to skoro na denním pořádku.
  3. iPhone sice stojí více peněz než telefony s Androidem, ale jestli jste typ člověka co mu vydrží telefon 4-5 let operační systém na iPhonu běží stále plynule. Můj kamarád vlastní 6 let starý iPhone 3GS a bez jediného seknutí mezitím co střední třída (někdy i vyšší) s Androidem nejsou absolutně odladěné a po půl roce používání je na denním pořádku padání aplikací a sekání téměř všeho- mluvím například i o kontaktech.
  4. Když držíte v ruce iPhone máte prostě v ruce něco originálního a ten pocit luxusu je jedinečný.
  5. Jak jistě víte, od generace 5S je na telefonech Apple touch ID bez kterého už bych se asi dnes neobešel.
  6. Telefony s Androidem ihned po koupi velmi klesají na ceně kdežto iPhone si cenu drží stále vysokou. Příklad: iPhone 6 16GB stojí na Mobil Pohotovost  18 990Kč Nový, Samsung Galaxy Note  4 Stojí  19 990Kč, Zánovní (pouze rozbalená krabička, nepoužívaný přístroj) iPhone 6 16GB stojí 17 990Kč a Samsung Galaxy Note 4 stojí 15 590Kč. Zde to jde myslím velmi dobře vidět.
  7. Ten kdo překousne vyšší cenu určitě neudělá chybu, sice je cena 21 190 za nejlevnější iPhone 6 16GB prostě moc ale za originalitu a kvalitu se platí.
  8. Apple byl, je a bude vždycky vzorem pro ostatní výrobce, před 5-ti lety se Samsung posmíval Applu že vyrobily telefon se sklem i na zadní části telefonu (iPhone 4 a 4S) nyní, v roce 2015 Samsung představil Telefon Samsung Galaxy S6 a Samsung Galaxy S6 Edge, ano nemýlíte se, oba telefony mají skleněná záda. a sluchátka připomínají Applovské Earpods a to ve velkém stylu. O dalších věcech se radši ani bavit nebudu.
  9. Každý „Androiďák“ vám jistě řekne „iPhony jsou na nic, mají 1GB RAM, kdežto můj telefon má 3GB RAM a osmijádro“ Ale u iPhonů je to trošku jinak iOS je odladěn speciálně pro iPhone, iPod a iPad takže se s nějakým „zamrznutím“ či dokonce restartu telefonu v životě nedočkáte ale jak už jsem psal v bodě číslo 3- tohle je u telefonů s Androidem téměř na denním pořádku.
  10. iPhone je prostě jedinečný telefon na který nikdy žádný jiný telefon mít nebude a i starší

Generace iPhone 5S, která vyšla před cca rokem a půl je ještě i dnes telefon na samém vrcholu telefonů a to jak po stránce vzhledové tak po stránce velikostní. V Antutu Benchmark testu má iPhone 5S něco kolem 40-ti isíc bodů, můj osobní iPhone 6 pak 45 831 bodů . Já se již řídím citátem „F**k Android“ ale to je čistě osobní záležitost. Děkuji za přečtení.

About Lenka Vahova

Browse Archived Articles by Lenka Vahova