Výroba iPhonů 13 PRO a 13 PRO Max se dočkala navýšení 

Categories: Iphone.

Kvě 31, 2022 // By:Redakce // No Comment

Když před skoro rokem přišla společnost Apple s novými iPhony, které byly nejen sympatické svou cenou, ale také v rámci ceny víc než fantastické, pravděpodobně očekávala takový zájem. Prakticky ihned po odhalení došlo k vyprodání nejnovějšího modelu a dlouhou dobu nebyl k dostání. Nyní to vypadá, že se společnost rozhodla vyhovět přání všech zákazníků a přišla s navýšením výroby nového modelu.  

Poptávka po nových modelech neopadá 

I když by se očekávalo, že poptávka po nových modelech iPhonů bude touto dobou odpadávat (přece jen se blíží další představení novinek), opak je pravdou. Zájem je po více jak půl roce stále rekordní a na žebříčku oblíbenosti se i nadále drží modely iPhone 13 PRO a iPhone 13 PRO Max. I když z představené čtveřice patří mezi nejdražší, v porovnání s předcházejícími modely jsou stále nejatraktivnější svou cenou a rozhodně i svým zpracování a funkčností. 

Vůbec nejoblíbenějším modelem je iPhone 13 PRO, který má 6,1palcový displej a který je takovým velmi příjemným kompromisem mezi větším a dražším modelem a menším a méně funkčně propracovaným. 

Navýšení produkce má kompenzovat poslední měsíce 

Jak už bylo zmíněno, poslední měsíce byly pro společnost Apple poměrně hektické. Výroba nemohla pokračovat tak, jak bylo plánováno, a to především proto, že se prakticky celý svět trápil nedostatkem čipů. Nyní se tím, že se navýší výroba, pravděpodobně i kompenzují měsíce, kdy se zákazníkům nemohlo vyhovět.  

Co Apple přinese letošní rok? 

Sice zájem o poslední modely nových telefonů nepolevuje, neznamená to, že představení novinek se konat nebude. Stejně jako v předcházejících letech, i nyní se k tomuto společnost uchýlí. A jelikož se budou používat trochu levnější čipy, očekává se opět nižší cena novinek v porovnání s předcházejícími generacemi.  

Je však pouze otázkou, jak moc bude odlišná novinka od té předcházející. Pravděpodobně se nebude jednat o razantní změny. 

About Redakce

Browse Archived Articles by Redakce