13 nejpoužívajěích smajlíků na iPhonu

Categories: Iphone.

Kvě 5, 2015 // By:Lenka Vahova // No Comment

Smajlíci jsou v posledních několika letech obzvlášť oblíbení. Rozšířili je především služby, jako jsou Skype, ICQ, nebo Facebook a mnoho dalších dnes populárních služeb, mezi které patří například Snapchat, nebo Instagram.

Právě ten totiž poslední čtyři roky sbíral informace o používání smajlíků na své síti a nyní je zpracoval a zveřejnil. Největší „boom“ se smajlíky na internetu a různých službách začal v době, kdy Apple do své klávesnice na iPhonech přidal emotikonovou klávesnici. Apple vlastně tuto klávesnici přidal už v říjnu roku 2011. Od té doby se smajlíci z iPhonu ohromně rozšířili a dnes je najdeme v podstatě všude.

Nejvíce se podle průzkumu používají smajlíci ve Finsku, kde jsou obsaženi až v 60% příspěvků na Instagramu. Dále pak následuje Francie, Velká Británie, Rusko, Itálie a Rusko s obsažením ve 40 – 50% všech příspěvků na Instagramu. Instagram však vyhodnotil ještě miliony příspěvků, ze kterých seskládal 13 nejpoužívanějších smajlíků na své síti. Na výsledek se můžete podívat na obrázku níže.

About Lenka Vahova

Browse Archived Articles by Lenka Vahova