Aplikace, které nesmí v iPhonu či iPadu chybět

Categories: Ipad, Iphone.

Led 31, 2018 // By:Redakce // No Comment

Určitě potřebujete sociální a komunikační aplikace, budete asi chtít využívat nějakou ze sociálních sítí. Prakticky každý má dnes účet na Facebooku a Twitteru. Pokud spravujete skupinu nebo stránku pro hobby nebo podnikání, zvažte aplikaci Facebook Pages Manager, pomocí které lze stránky spravovat přímo. Vedle oddělení stránky, kterou spravujete od osobního profilu má aplikace i přehled, přístup k doručené poště, oznámení, umožňuje psát příspěvky a naplánovat pozdější publikaci.

Instagram umožní sdílet obrázky přímo do kanálu FB. Fotografie a videa lze pořídit přímo fotoaparátem v iOS, ale aplikace nabízí i mnohem více kreativních možností. Noví uživatelé iOS, by měli věnovat svou od pozornost vlastním komunikačním nástrojům společnosti Apple, které jsou součástí systému iOS. FaceTime umí přijímat a odesílat zvukové zprávy i video hovory s dalšími uživateli FaceTime a Zprávy mohou být použity k odesílání iMessages.

Kreativita a úprava obrázků

Pixelmator je aplikace pro úpravu obrázků, která umožní vytváření složitých vícevrstvých kompozic i základní úpravy snímku. K dispozici je za dobrou cenu ve srovnání s Photoshopem a stojí 899 Kč. Pro iPad Pro a Apple Pencil je aplikace Paper od FiftyThree, která nabízí čisté rozhraní a nezbytné nástroje, kdy na iPadu Pro lze kreslit, což je ideální pro umělce a karikaturisty. Pokročilejším nástrojem pro malování je Procreate s vysokou úrovní ovládání a různými možnostmi pro získání nápadu pro malování. Nabízí 136 kartáčů s 35 přizpůsobitelnými nastaveními pro každý z nich za 299 Kč.

Produktivita práce

Apple do iOS zahrnul i textový editor stránek nebo prezentace mají všechny klíčové funkce, na které jste zvyklí v Office zdarma. V sadě nástrojů Microsoft Office jej lze používat také, protože Microsoft vydal verzi pro iOS. Používat lze Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneNote a mnoho dalších aplikací. Pokud potřebujete dokumenty jen prohlížet, tyto aplikace lze stáhnout zdarma. Pokud vám nevyhovuje organizátor a nástroj pro připomínky od Applu, OmniFocus je manažer k naplánování dne a rozdělení dlouhého seznamu na menší části za 1 190 Kč.

About Redakce

Browse Archived Articles by Redakce