Aplikace pro iPhone, které se hodí mít v roce 2020

Categories: Iphone.

Dub 30, 2020 // By:Redakce // No Comment

I když si mnozí majitelé iPhonů stěžují, že baterie jim dlouho nevydrží s novým, aktualizovaným operačním systémem, přesto jsou stále věrnými uživateli společnosti Apple. Pokud i vy patříte k majitelům iPhonu, určitě víte, že se vám v App Storu nabízí celá řada aplikací, které můžete využít pro svůj prospěch, které vám zkrátí čekání na autobus nebo které vám zkrátka zjednoduší žití. Jelikož je nyní možností, co si stáhnout do svého chytrého telefonu, mnoho, prozraďme si několik konkrétních aplikací, které by vás měly provázet letošním rokem.  

Metroji 

Metroji je aplikace, která se nabízí v App Storu už nějaký ten pátek. Konkrétně se do světa App Storu dostala během roku 2018 a jedná se o aplikaci, kterou využijí všichni obyvatelé Prahy, kteří pravidelně užívají metro k přemísťování se. Metroji je totiž naprosto jednoduchá aplikace, díky které hravě zkontrolujete, za jak dlouho odjíždí souprava metra. Prozradí vám tedy, jestli máte pospíchat nebo jestli se ještě můžete zastavit pro kafé.  

ArtKina 

Další aplikací, kterou rozhodně využijete ve svém iPhonu, je aplikace ArtKina. Jedná se o aplikaci, kterou využijete především ve městech, kde často dochází k mnoha společenským akcím. Díky aplikaci se snadno zorientujete v aktuální nabídce akcí, budete tak vědět, co se promítá v artových kinech nebo jaký je aktuální program města, kde žijete.  

Mapy.cz 

Jakou aplikaci rozhodně také využijete? Tu, která v sobě obsahuje navigaci. Doporučujeme zejména aplikaci Mapy.cz, kterou má na svědomí Seznam.cz. V současné době koronavirové ji využijete rozhodně víc než kdy jindy, důvodem toho je, že nyní mapuje místa, kde se pohybují nemocní lidé. Trasují Čechy, což vede k jejich bezpečnosti.  

Chirp 

Další aplikací, kterou se vyplatí mít nainstalovanou ve svém mobilním telefonu za předpokladu, že jste majitelem hodinek Apple Watch, je aplikace Chirp, která je šitá doslova na míru každému uživateli Apple hodinek. Chirp načte celou časovou osu veškerých příspěvků, také umožní dávat tweetům like nebo takzvaně retweetovat je. 

About Redakce

Browse Archived Articles by Redakce