Apple letos plánuje vyrobit sto milionů iPhonů

Categories: Iphone.

Dub 3, 2017 // By:Lenka Vahova // No Comment

Mít chytrý telefon je v dnešní době takřka povinnost. Co bychom si ale s tlačítkovým telefonem počali. Vždyť být na sociálních sítích nonstop je nyní velmi v kurzu. Díky takovým aplikacím nevnímáme okolní svět, což je velice špatně. Kdyby raději společnosti přišli s něčím, díky čemu bychom na chvíli odložili mobilní telefony a chytré tablety, a na okamžik vnímali okolní svět. Jenže ono je to těžké přijít s nějakou novinkou. Lidé si zvykli na komfort a na to, jak je všechno jednoduché. Vždyť se nemusí ani hnout prstem, aby se rozevřeli žaluzie pomocí telefonu či aby se zapnula televize. Vše je o chytrých aplikacích a stejně inteligentních telefonech, které řídí naši společnost.

V současné době se vede převážně mezi teenagery spor, kdo bude mít nejlepší telefon. Jedná se tedy o boj nejrůznějších modelů iPhonů, přičemž nyní vede jednoznačně novinka, a to iPhone 7. Stal se velmi populární a díky své voděodolnosti se nemusí utrácet za drahé kryty, které právě mobily chránily před vodou. Možná zaujal především svým vzhledem, který je opravdu senzační a velmi vkusný. Výdrž baterie opět postoupila o level výš. To jistě ocení i ti náročnější uživatelé, kteří se denně vztekali nad tím, jak jim baterie vydržela sotva několik hodin. Na své si přijdou také ti, kteří milují hudbu. Reproduktory jsou naprosto fantastické a sklízí samé dobré recenze. Ostatně jako fotoaparát, se kterým jsou lidé velmi spokojeni.

Možná si můžete myslet, že dvacet tisíc za mobil byste oknem jen tak nevyhodili. Jenže divili byste se, kolik lidí to tak dělá. V letošním roce Apple vyrobí kolem sto milionů kusů iPhonů, což je známka toho, že tento telefon je vážně jeden z nejvíce kupovaných, i když se nejedná o levnou záležitost. Díky svým funkcím a především velice slušnému fotoaparátu se stal zkrátka oblíbeným nejen u mladé generace.

About Lenka Vahova

Browse Archived Articles by Lenka Vahova