Apple letos vydá 4″ iPhone!

Categories: Iphone // Tags: .

Bře 27, 2015 // By:Lenka Vahova // No Comment

Podle serveru Digitimes bysme se letos měli dočkat tří nových generací iPhonů. Apple by měl podle informací serveru Digitimes představit iPhony ve 3 různých velikostech. iPhone 6S se 4,7″ displejem, iPhone 6S Plus se 5,5″ displejem a také menší iPhone se 4″ displejem (název je zatím neznámy, nicméně se spekuluje o názvu iPhone 6C). To vše na podzim letošního roku. Pro Apple by neměl být žádný problém vyrábět 4″ telefon a nasytil by tak zbývající část trhu prahnoucí po dalším iPhonu s touto úhlopříčkou.

Digitimes tvrdí, že o výrobu menšího modelu se postará společnost Wistron, zatímco o výrobu zvývajících dvou větších modelů tradičně společnost Foxconn. Co je ale pro většinu z nás špatná zpráva je to, že by telefon měl obsahovat namísto kovového těla tělo plastové, jako měl iPhone 5C. Apple by tento telefon vydal hlavně z důvodu, aby aktualizoval hardware iPhone 5S a přidal nové technologie do svého nejlevnější telefonu. Konkrétně by měl do telefonu přidat Touch ID, Apple Pay (neboli NFC) a další hardware po aplikaci Zdraví. Mluví se i o zlepšení fotoaparátu.

Cena iPhonu bude dostupná

Cena by se měla pohybovat okolo 400 – 500 $, takže se bude jednat o dostupnější telefon, než bude například iPhone 6S. Cenovka by dokonce měla být níže, než u představení iPhonu 5C, který se nesetkal s moc velkým úspěchem. Vzhledem k výrobě ve společnosti Wistron to vypadá, že se Apple snaží nový menší model co nejvíce ututlat.

About Lenka Vahova

Browse Archived Articles by Lenka Vahova