Jak bude vypadat iPhone 8?

Categories: Iphone // Tags: .

Dub 10, 2017 // By:Lenka Vahova // No Comment

Když se poprvé na světě zrodil iPhone, bylo z toho hotové pozdvižení. Není se čemu divit, jedná se o skvělou inovaci ve světě technologií, která se jen tak den ze dne nerodí. Nový mobilní telefon přišel s nejrůznějšími vymoženostmi i s inovacemi, které jednoznačně obrátili život zcela naruby. Možná to bylo kvůli tomu, že doposud takový telefon nikdo neznal, ovšem ať už to bylo čímkoliv, udělal díru do světa.

Od prvního iPhonu Apple překvapuje každým svým výrobkem. Nyní se mezi jeho novinky řadí iPhone 7, který si získal své oblíbence takřka mrknutím oka. Jeho cena nikoho neodradila od koupě, proto se nyní na ulici setkáte s velkým množstvím lidí, kteří právě tento mobil vlastní. Mezi jeho největší výhody patří zejména voděodolnost. Tu mnoho lidí postrádalo u předešlé verze. Jelikož si museli objednávat z internetu nejrůznější voděodolné kryty, nyní jsou za tuto vymoženost, která je již v telefonu zabudovaná, velmi rádi. Samozřejmě toto není jediná výhoda. Mezi další patří například rychlejší a lepší výkonnost, dále výdrž baterie, která předčila veškeré očekávání. Další plusy jsou jednoznačně ty, které se směřují na design. Jeho vzhled je naprosto fantastický a jistě zaujme i ty, kteří si na vzhled telefonu řádně potrpí.

Ještě není ale venku řádně sedmička, už se odhaluje tajemství osmičky. Nový iPhone řady 8 nebude se zaobleným displejem. Jedná se tedy o něco, s čím Apple dlouho nepřišel. Výhodou od sedmičky bude převážně paměť RAM, jež bude o něco lepší. Další informace o novém modelu ale zůstávají stále utajeny. Budeme si tedy takto pomalu odhalovat tajemná políčka této skládanky. Je ale skvělé, že výrobci nového modelu přemýšlejí nad tím, jak zlepšit především křehkost a celkovou výdrž telefonu. Jistě se dočkáme mnoho dalších překvapivých rozluštění, jen budeme muset ještě chvilku počkat.

About Lenka Vahova

Browse Archived Articles by Lenka Vahova