Ceny, za něž nové iPhony v Česku koupíme – už šetříte?

Categories: Iphone.

Zář 28, 2017 // By:Redakce // No Comment

Pokud jste nadšenci do jablíčkových produktů, pak vám rozhodně neuniklo slavnostní odtajňování nových produktů značky Apple. Proběhlo 12. září v divadle Steva Jobse a rozhodně bylo na co se dívat. Všichni byli zvědaví hlavně na novou podobu iPhonu 8, kolem které se točila řada spekulací už od prvního začátku, kdy tento nový model vyšel do výroby. Díky tomu, že ze společnosti uniklo pár informací, jsme si tak mohli vytvářet různé obrázky, jak by asi nový iPhone mohl vypadat, ale bylo to naprosto jinak.

Odtajněn byl nejen nový iPhone 8, ale také i nový iPhone 8 Plus a samozřejmě ještě jedna revoluční, takřka legendární věc – iPhone X. A právě iPhone X doslovně předběhl model, na který se čekalo. Sklidil největší obdiv, protože tento revoluční produkt jen tak někdo nevyrobil. Svého konkurenta Samsunga Galaxy S8 naprosto strčil do kapsy.

Samozřejmě se kvalita všech výrobků, které byly představeny 12. září, odrazí na ceně. Opět si budeme muset přichystat pěkný balík peněz. Revoluční iPhone X je však mnohem dražší než očekávané verze iPhonu 8, a to hlavně proto, že všechno, co jsme se dočetli, že by mohl mít iPhone 8, měl nakonec právě geniální telefon X.

Za jakou cenu koupíme iPhone X?

Jestliže byste nejdříve zatoužili po telefonu, který se odemyká snímáním obličeje (tedy není zde klasické a charakteristické tlačítko Touch ID, ale je zde takzvané Face ID), pak si budete muset našetřit takřka 30 tisíc korun (konkrétně 29 990,-). Pokud byste však zatoužili po té lepší variantě, která v sobě nese 256GB, pak si budete muset ještě pět tisíc někde našmátrat, protože ceny se v Česku budou pohybovat kolem 34 490,- K dostání u nás by měl mít zhruba během října, ovšem už nyní prodejci dělají předobjednávky. Jestliže do konce září nechcete čekat, můžete si iPhone objednat z Ameriky, kde stojí zhruba 999dolarů.

A jaké jsou ceny iPhone 8 a iPhonu 8 Plus?

Co se týče však těch hlavních modelů nového iPhonu, pak iPhone 8 koupíte s 64GB velikostí zhruba za 20 990,-, ale jestli se rozhodnete pro 256GB variantu, pak si připravte o pět tisíc více, tedy 25 490,-. Jestliže byste se rozhodli pro koupi iPhonu 8 Plus, připravte si 23 990,- a u 256GB varianty opět o pětku navíc, tedy 28 490,-

About Redakce

Browse Archived Articles by Redakce