Červená? No jistě! To je iPhone 7 red

Categories: Iphone // Tags: , .

Úno 25, 2017 // By:Lenka Vahova // No Comment

Novinky ve světě techniky a vymožeností se denně mění. Jedná se dokonce o rychlost, jakou se mění trendy v módě. Jenže technika je jen ženami nepolíbená, proto se v ní vyznají především muži. Ti vždy s napětím očekávají nejnovější aplikace nebo nové provedení staršího modelu značky, kterou preferují. Nyní se dočkali opět jakési inovace ve světě iPhonů.

Nový iPhone 7 se totiž označuje za jakýsi klenot mezi telefony. Prý svým výkonem a výdrží baterie nemá konkurenci, a tak se zalíbí i těm nejnáročnějším uživatelům. Na své si přijdou milovníci hudby, kteří ocení fantastické reproduktory, které nemají soupeře. O fotoaparátu ani nemluvě. iPhone byl i tak jeden z nejlepších telefonů, který zaručoval opravdu skvělé fotografie. Nyní prý i v této oblasti dosáhl inovace, bez které nemůžou lidi žít. Vždyť představte si fotografie jako z profesionálního fotoaparátu. Přesně takových totiž nyní docílíte s novým iPhonem.

Jeho inovace ale ještě nejsou zdaleka u konce. Nyní přichází nové provedení, a to iPhone 7 red. Tato novinka spatří světlo světa už v březnu, proto nadšenci do červené barvy si budou moci zakoupit tuto genialitu. Jedná se o klasický iPhone 7, který kromě červené varianty bude představovat i 128GB variantu iPhonu SE, který se bude s velkou pravděpodobností nadále prodávat ve stejné verzi, v jaké je dostupný i dnes, ovšem místo šestnácti a čtyřiašedesáti GB bude nabízena verze se sto osmadvaceti GB.

Největší novinkou by však měl být iPad, který by měl mít (stejně jako nový iPhone 8) roztažený displej po celém předním panelu tabletu. Další novinka spočívá v páscích Apple Watch, na které si brousí zuby už kdejaký majitel těchto hodinek. Dočkají se jich také v březnu.

Březen bude tedy ve znamení novinek od Applu, tudíž si nachystejte své peněženky, protože to bude jistě velký zásah do našich financí.

About Lenka Vahova

Browse Archived Articles by Lenka Vahova