Další generace iPhone má mít dvojnásobnou operační paměť

Categories: Iphone // Tags: .

Bře 9, 2015 // By:Lenka Vahova // No Comment

Nástupce mimořádné úspěšné osmé generace iPhonu by měl přinést několik zásadních vylepšení. Téměř jistá je dvojnásobná porce operační paměti a mluví se také o integrované SIM kartě. Zatímco špičkové telefony s Androidem mají 3 GB RAM, iPhone si dosud vystačil s gigabytovou operační pamětí.

Operarční paměť příštího iPhonu

Podle zdrojů má mít příští iPhone, který má opět existovat ve dvou velikostech, 2 GB operační paměti. Navýšení tak přijde po třech letech, gigabyte RAM se poprvé objevil u iPhonu 5 na podzim 2012. Co se týče integrované SIM karty, volba operátora by tak byla na uživateli při prvním spuštění telefonu.

Apple SIM v iPhone 6S ?

9.3.2016

Server Apple Insider přinesl před pár dny dávku informací o Apple iPhone 6S a iPhone 6S Plus. Mezi tyto informace patří i informace o spekulované Apple SIM. Apple SIM už se dnes používají v Cellular verzích iPadů Air 2. Jedná se o speciální SIM kartu, která je přímo obsahem balení.

Aktivace SIM karty

Kartu si aktivujete tak, že v nastavení si vyberete operátora a datové řešení, které Vám přijde nejvýhodnější. Později můžete přejít na jiný tarif, pokud vám stávající nebude vyhovovat. Pokud by se Apple SIM nacházela přímo v iPhone, už při jeho prvním spuštění byste si mohli vybrat operátora. Na výběr však máte pouze z těch, které jsou partnery Applu. Také se spekuluje, že Apple bude prodávat verzi s Apple SIM pouze po boku normální varianty.

About Lenka Vahova

Browse Archived Articles by Lenka Vahova