Dlouho očekávaný iPhone 8 bude již brzy představen!

Categories: Iphone.

Zář 5, 2017 // By:Redakce // No Comment

Iphone je bezpochyby nejpopulárnějším a nejlépe hodnoceným mobilním telefonem současnosti.  Dokonalý design uchvátí všechny milovníky stylových věcí a výkonnost a dlouhá výdrž nadchnou všechny znalce.  Tento mobilní telefon se stane vašim praktickým průvodcem a pomocníkem.  Vskutku dokáže změnit, zjednodušit váš život. Jeho cena je sice vyšší, ale ti, kteří se ve světě mobilních telefonů orientují, vám potvrdí, že připlatit si stojí za to.

Co nevidět má na scénu přijít nový model- iPhone 8. Apple plánoval představit žhavou novinku v průběhu září, ale přesné datum nebylo doposud známo. Později se ale objevily spekulace, dle kterých bylo představení iPhonu 8 první podzimní měsíc absolutně nereálné. Kalifornská společnost ale zavřela ústa všem, kteří pochybovali a rozeslala všem mediálním špičkám pozvánky na keynote.  Tato akce se má uskutečnit v úterý 12. září přesně v deset hodin pacifického standardního času. To je převedeno do našeho času sedm hodin večer téhož dne.

Kromě dlouho očekávaného iPhonu 8 by společnost, které dal tvář kreativní a ambiciózní Steve Jobs, měla představit také další novinky. Pravděpodobně se bude jednat o iPhone 7s, iPhone 7s Plus a velkou pravděpodobností také Apple Watch3. Možná budeme překvapeni dalšími novinkami, o kterých se dosud nediskutovalo.

Stovky příznivců jablečných vývojářů se nemohou dočkat představení nových novinek. Předchozí odhalení pro ně byla také vzrušující, ale tentokrát jsou ještě více napjatí a natěšení.  Pozvánka na keynote akci má klasický design a opět jí dominuje logo společnosti.  Také letos na ní můžete najít slogan, který má letos toto znění: „Let´s meet at our place.“Jak je již známo pozvánka a slogan mají návštěvníkovi akcí pořádaných touto společností prozradit něco bližšího, doposud neznámého. Každá pozvánka je tedy takovou hádankou, jejíž rozluštění je mnohdy nesnadné. Tak si počkejme, jaká překvapení si pro nás Apple přichystal tentokrát.

About Redakce

Browse Archived Articles by Redakce