Je venku i nové provedení iPhone 7s!

Categories: Iphone // Tags: .

Srp 29, 2017 // By:Lenka Vahova // No Comment

Většina lidí má v dnešní době chytrý telefon. Není se čemu divit, vždyť právě chytrý telefon je něco, bez čeho bychom se dneska bohužel už neobešli. Díky chytrému telefonu máme většinou všechno pod dohledem, můžeme si lehce zapnout navigaci nebo si dokonce můžeme i svůj telefon vyhledat, pokud ho ztratíme. Mnoho lidí sahá ne po kdejakém chytrém telefonu, ale chytá hlavně po iPhonu, protože to je zkrátka kapacita.

Co se však týče iPhonu, tak velice rychle mu šlape na paty novinka od společnosti Samsung, a to Samsung s8. Právě tento telefon je aktuálně na špici v prodejnosti, ale nebude tam dlouho. Blíží se totiž dvanáctého září, kdy bude představeno mnoho dalších unikátních iPhonů, které svět neviděl.

Nejen iPhone 8, ale také i iPhone 7s!

Je nutné zmínit fakt, že se setkáte v tento den nejen s novinkou od Apple – s iPhonem 8, který je už nějaký ten pátek naprosto očekávaný, ale hlavně se setkáte s jinými dalšími kousky od této společnosti, kdy mezi nimi spatří světlo světa i iPhone 7s, na který si už nyní brousí zuby řada lidí. Společně s tímto modelem má přijít i další model, a to iPhone 7s Plus. Oba tyto „sedmičkové“ modely mají být nově ve skleněném provedení.

Proč najednou skleněné provedení?

Nikdo však nechápe, proč skleněné provedení vlastně přijde. Přece jenom se výrazně zvýší rozměry tohoto telefonu, což je poměrně škoda, protože už i tak je tento telefon celkem velký oproti například iPhonu 5s. Je to asi kvůli induktivnímu bezdrátovému připojení.

Co se týče dalších inovací, kterých se nový model iPhone 7s dočká, pak jsou to i barvy – právě tento model je totiž barevně omezen jenom na tři barvičky, jimiž jsou černá, potom taky stříbrná a měděně zlatá.

Barvy však nic nezmění na tom, že se poptávka po tomto modelu značně snížila, protože větší rozměry díky sklu už nikdo moc nechce.

About Lenka Vahova

Browse Archived Articles by Lenka Vahova